radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  Busta Rhymes vjen përsëri në Kosovë! 3 SStyle 1.895 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
31.10.2011 10:51
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Horoskopi ditor ( 1 2) 28 -Dreqi- 6.964 3 Votime - Mesatare: 4,003 Votime - Mesatare: 4,00
07.10.2013 09:18
nga -Dreqi-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Lajmet / Njgarjet e Ditës ! 17 Snickersi** 7.895  
12.02.2012 14:43
nga beni_gjilann
 Shkoni tek postimi i fundit
  Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor* ( 1 2) 27 marjab 14.401 2 Votime - Mesatare: 5,50
23.05.2017 12:20
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sa qe vjen koha, a bëhet jeta më e rënd apo më e leht? 5 marjab 4.552  
25.01.2013 22:53
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Si dot duken Valutat e Reja per Shqipni dhe Kosov 12 ISA-AIR 8.212 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
23.01.2012 18:59
nga beni_gjilann
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 9 file Si dot duket Flamuri i yn Kosovar ( 1 2) 44 ISA-AIR 18.566 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
01.07.2007 23:06
nga duli_kercova
 Shkoni tek postimi i fundit
Sondazhė/Votim: Si ta ngrejme emrin për më të mire të shqiptarit? 5 marjab 4.954 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
11.07.2012 01:29
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
geschockt Sikur neser te jete fundi i botes, cila esht gjeja e pare qe do ta kishit bere sot?? ( 1 2 3 4) 79 fjonucci 24.374  
11.05.2015 18:14
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 9 nga 9, tė riniten nga nė mnyren nga
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 292 | Dje: 16.355 | Gjithsej: 262.958.719