radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  Artikuj me 19 file *Foto Nga Natyra* 5 buli_vu 9.095 3 Votime - Mesatare: 2,003 Votime - Mesatare: 2,003 Votime - Mesatare: 2,003 Votime - Mesatare: 2,00
04.04.2010 03:32
nga Dj-Qaza
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 18 file *Foto Verore*((Te perpunura nga un))
14x janė Faleminderuar!
21 *Dj Noki* 10.571 4 Votime - Mesatare: 6,00
28.02.2008 21:17
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file 2 Dizajne Screensaver te Flamurit te KOSOVES 3 ARTORi 5.149  
13.03.2008 20:38
nga _____
 Shkoni tek postimi i fundit
Augenzwinkern Artikuj me 21 file @~Disa~Wallpaper te Ndryshëm~@ 2 BL-DjLLoKuMi 4.551 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
19.04.2009 16:34
nga jura
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 66 file A ka mundesi .... ( 1 2 3) 73 cali_frz 29.715 8 Votime - Mesatare: 6,758 Votime - Mesatare: 6,75
04.06.2009 15:57
nga harisi-pr
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file A ka mundesi foto te qytetve t KOSOVES 8 cali_frz 8.230 6 Votime - Mesatare: 7,336 Votime - Mesatare: 7,33
16.05.2011 00:52
nga edi shkoder
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Adelina / Zanfina / Genta / Nora 11 BL-DjLLoKuMi 8.678 2 Votime - Mesatare: 6,00
05.06.2009 01:13
nga Bashkim™
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 9 file Adelina Ismaili 7 *Dj Noki* 5.578 4 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,00
04.06.2009 15:40
nga te duaa shumm
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 27 file Adelina Ismaili - 23 Mars 2008 3 valmir9 3.497 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
28.03.2008 05:44
nga marjab
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 13 file Alban Skenderaj - 05 Korrik 2008 0 valmir9 2.419 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
07.07.2008 12:42
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 42 file Albanian Wallpaper ( 1 2) 43 marjab 30.149 9 Votime - Mesatare: 9,119 Votime - Mesatare: 9,119 Votime - Mesatare: 9,119 Votime - Mesatare: 9,11
15.11.2007 01:02
nga rigi
 Shkoni tek postimi i fundit
Augenzwinkern Animacione Foto Dashurije 0 *Dj Noki* 2.488  
12.03.2011 21:08
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 17 file Arta Bajrami - 28 Qeshor 2008 4 valmir9 4.655 1 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,00
04.06.2009 16:03
nga harisi-pr
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 123 file Bane Zemren Guri Shqiptar/e Dhe Qite Foton Tende Te Vertet ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 347 XiX_a 129.656 16 Votime - Mesatare: 7,2516 Votime - Mesatare: 7,25
17.01.2015 00:05
nga -Sara Engjell-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Basel - Pritja e Pavarsisë e Kosovës 3 BL-DjLLoKuMi 3.242  
19.02.2008 00:52
nga 50cent1
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 13 file Besa dhe Arbëri - BigBrother - Qifti ri 15 valmir9 6.630  
09.07.2008 02:34
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file Big Mama - Foto te Reja 22 valmir9 10.041 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
28.09.2008 23:37
nga HILEQARJA
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 17 file Bleona etj... 3 *Dj Noki* 4.299 1 Votime - Mesatare: 7,001 Votime - Mesatare: 7,00
16.11.2006 15:06
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file Bleona Qereti 17 _____ 8.599 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
04.06.2009 15:51
nga harisi-pr
 Shkoni tek postimi i fundit
Daumen hoch! Artikuj me 18 file BUTRINTI-Nje nder Qytetet me te Vjeter 1 engjull 4.602 7 Votime - Mesatare: 8,297 Votime - Mesatare: 8,297 Votime - Mesatare: 8,29
21.11.2007 23:28
nga kryenece
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file Ca foto speciale për faqen DEDI24.com (RISI) ( 1 2) 29 marjab 14.017 8 Votime - Mesatare: 7,758 Votime - Mesatare: 7,758 Votime - Mesatare: 7,75
26.03.2006 13:00
nga shoki
 Shkoni tek postimi i fundit
Daumen hoch! Design By - *Dj*LLoOoKumMii4u* 5 BL-DjLLoKuMi 10.536 2 Votime - Mesatare: 5,50
25.02.2008 05:31
nga BL-DjLLoKuMi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 227 file Disa Foti Te Bukura !! 24 BL-DjLLoKuMi 7.716 6 Votime - Mesatare: 8,676 Votime - Mesatare: 8,676 Votime - Mesatare: 8,676 Votime - Mesatare: 8,67
20.09.2007 19:02
nga zemra_e_struges
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file disa foto 7 duli_kercova 4.591  
29.06.2008 16:03
nga Kumanovarja
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 162 file disa foto dashurie ( 1 2) 32 donna 18.523 12 Votime - Mesatare: 7,5012 Votime - Mesatare: 7,5012 Votime - Mesatare: 7,50
07.10.2013 22:28
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 20 file Disa Foto Nga Bleona 3 *Dj Noki* 4.289 4 Votime - Mesatare: 5,75
10.11.2006 23:37
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
Zunge raus! Artikuj me 5 file Disa foto nga Bokseri Zinedin Zidan 1 BL-DjLLoKuMi 2.837  
22.10.2006 15:04
nga LaCoSTa_ChiCCa
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 50 file Disa Foto Nga Gjilani i Bukur 9 Mr_Boyy 4.424 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
23.01.2012 18:56
nga Deshiraaa
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 23 file Disa foto nga këngëtar të ndryshëm 6 lizaa 4.732 1 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,00
14.11.2006 08:57
nga buli_vu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 18 file Disa Foto Nga Kosova Muki Anita hej mos luaj me jet Unikkati dhe Argjendi Vllau i Unikkatit ( 1 2) 40 Muki 12.122 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
06.03.2007 18:11
nga deli
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 12 file DISa FOTo NGa PRIZRENI DHe LIDhJa SHQIpTaRe E PRIZRENIT 4 LaCoSTa_ChiCCa 3.990 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
23.01.2007 12:08
nga sona
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Disa Foto nga Zanfina Ismajli.......etj 1 *Dj Noki* 3.256 2 Votime - Mesatare: 6,00
17.11.2006 22:56
nga VeniS
 Shkoni tek postimi i fundit
großes Grinsen Artikuj me 30 file Disa Foto për Dashuri ;) 11 dedi4u 15.652 46 Votime - Mesatare: 4,3746 Votime - Mesatare: 4,37
07.06.2009 08:50
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 191 file Disa FOTO për MSN disa Qesharake dhe disa Animacione 22 ARTORi 16.963 10 Votime - Mesatare: 6,8010 Votime - Mesatare: 6,80
25.07.2007 08:05
nga FATIME_DULI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 16 file Disa foto te bukura vetem per ju !!! 3 BL-DjLLoKuMi 5.188  
30.11.2006 12:21
nga FATIME_DULI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 10 file Disa foto Te Gjilanit 11 100% Gjilanas 6.129 1 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,001 Votime - Mesatare: 2,00
26.03.2006 00:29
nga Idealja
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 20 file Disa Lulet te Bukra 3 *Dj Noki* 5.369  
23.01.2007 15:02
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Dizajne prej meje! Wallpapers 1 valmir9 2.403 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
09.03.2008 00:40
nga BL-DjLLoKuMi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Djelli ka perendon 3 BL-DjLLoKuMi 3.848  
11.11.2006 12:01
nga Valee
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Doktori me ka than "veq nje got alkol n'dit me pi" ( 1 2 3) 51 cali_frz 16.217 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
22.12.2014 00:06
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Drini&Cali foto @ KS 7 cali_frz 4.661  
26.09.2006 12:00
nga 100% Gjilanas
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file Edhe disa Foto nga VIP Shqiptare 1 *Dj Noki* 3.021  
14.11.2006 16:03
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 44 file Emrat Nga Antaret E Faqes-te Perpunuara- ( 1 2) 34 *Dj Noki* 12.319 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
12.11.2006 16:07
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 14 file Ermal Fejzullahu - 21 Qeshor 2008 4 valmir9 3.818  
25.06.2008 21:57
nga M!n4
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 67 file Flamuri shqiptar ( 1 2) 38 KastriotKuqi 39.407 11 Votime - Mesatare: 9,0911 Votime - Mesatare: 9,0911 Votime - Mesatare: 9,0911 Votime - Mesatare: 9,09
16.09.2006 16:47
nga SAKICA
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Foto 2 Qatani 3.230  
10.10.2006 11:01
nga Trina
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 17 file Foto nga Këngëtaret 17 GENTI 6.398 2 Votime - Mesatare: 5,50
28.05.2006 01:07
nga GENTI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 8 file Foto ( ha ha ha ha) 6 _____ 4.231 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
22.11.2007 23:23
nga buli_vu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 24 file Foto + CD Cover - Albumet e vitit 2007 15 marjab 11.530 8 Votime - Mesatare: 6,25
17.06.2008 17:17
nga jura
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 65 file Foto + CD Cover - Albumet e vitit 2008 4 valmir9 2.715 3 Votime - Mesatare: 4,67
14.09.2008 17:16
nga valmir9
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 120, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (3): [1] 2 3 nė vijim
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 344 | Dje: 16.355 | Gjithsej: 262.958.771