radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  Allahu asht shum i madh 0 *Lena* 2.404 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
30.10.2009 02:38
nga *Lena*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cilën rrugë duhet ndjekur" - Dr. Shefqet Krasniqi 0 Ebu 1.482  
14.01.2010 17:20
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 21 file Dr. Shefqet Krasniqi 5 Ebu 7.253 2 Votime - Mesatare: 5,50
09.08.2009 03:04
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dr. Shefqet Krasniqi dhe Muselem Mazllami 1 Ebu 2.108  
20.10.2009 11:50
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Edukata shoqërore Dr.Shefqet krasnqi 0 Ebu 2.463  
22.10.2009 17:08
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 3 file Eroll Nesimi ligjerata 0 Ebu 2.530  
25.10.2009 15:13
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Ezani i kenduar nga Naimi ( Snickersi ) 2 Mjalta_e_Snickersit** 2.654 2 Votime - Mesatare: 5,50
03.01.2010 18:22
nga Adja06
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Feja Islame tani si duket pengon edhe ne Kosove ? (Ezani i zhurshem) 0 SStyle 1.134  
01.02.2014 00:20
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Fillo drejt rrugs te Allahut 0 Ebu 2.079  
21.10.2009 14:12
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Fjala ALLAH e shkruar ne token e Kosoves.. 0 *Lena* 3.272  
30.10.2009 02:36
nga *Lena*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Foto të Ajeteve Kur'anore 0 *Cherry* 1.711  
20.02.2010 22:28
nga *Cherry*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gjërat që duhet ti dish gjatë AGJËRIMIT 0 Snickersi** 1.197 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
17.07.2012 23:41
nga Snickersi**
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file ifran salihu regllat e bajramit 0 Ebu 2.258  
24.11.2009 20:29
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 15 file Irfan Salihu - Tema të ndryshme Islame 5 Snickersi** 6.872  
06.08.2009 03:06
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Islami dhe politika ndërkomëtare 0 Ebu 1.694  
10.11.2009 17:00
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Ligjerata nga : Ismail Bardhoshi 0 Snickersi** 2.250  
04.08.2009 12:13
nga Snickersi**
 Shkoni tek postimi i fundit
  Motra Ime Fisnike 0 blegroni55an 1.055  
19.04.2012 16:48
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  Muaji që ofron mundësi për falje ! 0 Snickersi** 1.257  
13.08.2010 18:10
nga Snickersi**
 Shkoni tek postimi i fundit
  MUHAMMEDI (a.s.m.) 0 blegroni55an 1.000  
19.04.2012 16:47
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  Muselem Mazllami -Tema,,VETVRASJA'' 0 Ebu 2.994  
26.10.2009 16:26
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file O bir i Ademit 0 Saranda 1.199  
10.02.2013 12:34
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  O DjalË I Ri! 0 blegroni55an 883  
19.04.2012 16:39
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  O Njeri! 0 blegroni55an 953  
19.04.2012 16:40
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  O Zot! 0 blegroni55an 936  
19.04.2012 16:41
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  Poezi Islame 0 blegroni55an 1.021  
19.04.2012 16:42
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Porosi per rinin tone 7 Ebu 3.803  
24.07.2009 00:04
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Puno! 0 blegroni55an 952  
19.04.2012 16:42
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Sa jemi musliman 0 Ebu 2.152  
11.08.2009 00:30
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Shefqet Krasniqi Ringjallja 0 Ebu 1.914  
21.10.2009 14:46
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file shefqet krasnqi ligjerat helsing 0 Ebu 2.139  
29.10.2009 18:02
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shpresa 0 blegroni55an 1.025  
19.04.2012 16:45
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  shum intersante... 3 Ebu 2.799  
13.02.2017 01:04
nga Belinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Silluni mirë me Grat e juaja - Irfan Salihu 0 Ebu 1.582  
14.10.2009 21:44
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  VËllazËrimi 0 blegroni55an 944  
19.04.2012 16:44
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  VËllezËr Shqiptar 0 blegroni55an 869  
19.04.2012 16:43
nga blegroni55an
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Vlera e Muajit Muharram ligjerata 0 Ebu 1.911  
18.08.2009 17:04
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Wer ist Allah 0 Ebu 2.208  
25.11.2009 22:38
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Zekirja Bajrami - Ligjerata te Ndryshme 5 Ebu 7.307 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
14.08.2009 00:02
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file ZOTI EKZISTON… Histori e Bukur , Lexone se sdo pendoheni ! 0 Saranda 1.164 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
12.02.2012 16:34
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 39 nga 39, tė riniten nga nė mnyren nga
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 16.214 | Dje: 27.761 | Gjithsej: 262.958.286