radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  ***Urime ditelindja Buli*** 11 *ArbNore* 4.440 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
15.06.2011 00:33
nga Deshiraaa
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ban me dit pse??? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 1.522 *ArbNore* 197.228 20 Votime - Mesatare: 9,5520 Votime - Mesatare: 9,5520 Votime - Mesatare: 9,5520 Votime - Mesatare: 9,5520 Votime - Mesatare: 9,55
23.11.2017 14:45
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A flisni ne gjume? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 292 *ArbNore* 51.653 9 Votime - Mesatare: 10,009 Votime - Mesatare: 10,009 Votime - Mesatare: 10,009 Votime - Mesatare: 10,009 Votime - Mesatare: 10,00
30.03.2017 19:49
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  A je i/e dashuruar vertet me personin qe ke prane? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 397 *ArbNore* 62.246 6 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,00
23.11.2017 01:11
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A jeni tolerant me të tjeret? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 348 *ArbNore* 53.463 4 Votime - Mesatare: 9,504 Votime - Mesatare: 9,504 Votime - Mesatare: 9,504 Votime - Mesatare: 9,504 Votime - Mesatare: 9,50
13.09.2017 00:22
nga Belinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ka cuna qe nuk i tradhetojne femrat? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 174 *ArbNore* 34.184 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
11.10.2017 05:59
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ki ndonje pyetje ? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 306 *ArbNore* 47.052 7 Votime - Mesatare: 8,717 Votime - Mesatare: 8,717 Votime - Mesatare: 8,717 Votime - Mesatare: 8,71
10.10.2017 23:47
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Çfarë është më e bukur? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 728 *ArbNore* 85.583 8 Votime - Mesatare: 9,258 Votime - Mesatare: 9,258 Votime - Mesatare: 9,258 Votime - Mesatare: 9,25
10.11.2017 18:22
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila eshte kafsha me e eger/bute ne bote? ( 1 2 3) 54 *ArbNore* 12.573  
21.01.2018 16:42
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila eshte kenga me Romantike qe ju pelqen me shume? ( 1 2) 41 *ArbNore* 6.567 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
15.11.2017 23:15
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Cila eshte koha me e pershtatshme per gjume? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 234 *ArbNore* 39.169 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
10.11.2017 18:10
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila eshte pika me e dobet tek Femrat/Meshkujt? ( 1 2) 48 *ArbNore* 9.017  
30.03.2017 20:08
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili djale/vajze eshte me i/e bukur dhe me sexy ne dedi24 dhe nga mendja si eshte...Emrin? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 261 *ArbNore* 39.083 6 Votime - Mesatare: 7,336 Votime - Mesatare: 7,33
05.05.2013 09:24
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili esht 'ilaci' me i mir qe femra mund te josh nje mashkull dhe e kunderta? ( 1 2 3) 53 *ArbNore* 11.055 5 Votime - Mesatare: 3,005 Votime - Mesatare: 3,005 Votime - Mesatare: 3,00
06.04.2015 16:11
nga isaaaaa
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili eshte personi i pare qe ju tha mirmengjes sot? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 409 *ArbNore* 60.052 10 Votime - Mesatare: 9,9010 Votime - Mesatare: 9,9010 Votime - Mesatare: 9,9010 Votime - Mesatare: 9,9010 Votime - Mesatare: 9,90
08.04.2017 00:40
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili eshte personi qe ju zbukuron diten? ( 1 2 3 4) 98 *ArbNore* 11.226 4 Votime - Mesatare: 7,754 Votime - Mesatare: 7,754 Votime - Mesatare: 7,75
11.10.2017 06:06
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dashuria apo Pasioni,,, Kush na e zgjat më shumë jetën? 10 *ArbNore* 1.839  
30.03.2017 20:36
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 10 file Dua...!!! ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 3.567 *ArbNore* 409.780 23 Votime - Mesatare: 8,4323 Votime - Mesatare: 8,4323 Votime - Mesatare: 8,43
17.01.2018 04:34
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  E di cfare...!!! ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 550 *ArbNore* 45.504 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
29.03.2017 19:59
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje? ( 1 2) 45 *ArbNore* 9.448 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
29.03.2017 20:01
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Festa me e bukur e jetes tende deri me sot? ( 1 2) 46 *ArbNore* 9.991 2 Votime - Mesatare: 1,002 Votime - Mesatare: 1,002 Votime - Mesatare: 1,002 Votime - Mesatare: 1,002 Votime - Mesatare: 1,00
30.03.2017 21:25
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ju ka ndodhur ndonjeher te ju bej dhurata ndokush tek dera e shtepise dhe pastaj te iki? ( 1 2) 49 *ArbNore* 6.021 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
30.03.2017 21:07
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ju pelqejne me shume femrat/meshkujt e plot/a apo te dobet/a? ( 1 2 3 4) 82 *ArbNore* 13.131  
30.03.2017 21:06
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ju pelqen jeta e nates...Pse? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 253 *ArbNore* 28.192 5 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,00
30.03.2017 21:04
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kur keni puth per her te fundit? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 199 *ArbNore* 25.018 5 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,005 Votime - Mesatare: 10,00
30.03.2017 21:41
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kur keni then per her te fundit me fal,,,dhe kujt ja keni then? ( 1 2 3 4) 97 *ArbNore* 12.240  
30.03.2017 21:44
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kur nervozoheni a theni gjera? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 167 *ArbNore* 25.431 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
30.03.2017 21:31
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kush te ngoroh me shume, zjarri, dashuria apo dielli? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 249 *ArbNore* 34.880 9 Votime - Mesatare: 6,789 Votime - Mesatare: 6,78
30.03.2017 22:01
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Lini mesazh per personin qe doni ti thoni diqka...!!! ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 166 *ArbNore* 17.651  
30.03.2017 22:07
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Me mire 1 Femer/Mashkull 1.50 cm apo 1 Femer/Mashkull tjeter 1.92 cm? 16 *ArbNore* 3.179 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.12.2013 10:16
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Me mire beqar/e apo i/e martuar? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 221 *ArbNore* 28.365 5 Votime - Mesatare: 6,40
30.03.2017 22:30
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Me mire te jesh SERIOZ apo i QESHUR? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 158 *ArbNore* 22.439  
30.03.2017 22:31
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ne ishim... ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 758 *ArbNore* 104.535 8 Votime - Mesatare: 5,25
30.03.2017 22:44
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ne keto momente kush mendon se eshte duke te kujtuar TY? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 351 *ArbNore* 30.263 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
30.03.2017 22:45
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Nese dikush ju thot qe je shum e/i mire,<JE ENGJELL>,do e maresh per kompliment? ( 1 2 3) 57 *ArbNore* 8.334 3 Votime - Mesatare: 4,003 Votime - Mesatare: 4,00
08.04.2017 00:37
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Para se te ekzistonte *Dedi24*, qfare benit ne keto ore te vona? ( 1 2 3 4) 78 *ArbNore* 14.312  
02.01.2017 12:05
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Perse BJONDET jane me Elegante...Dhe BRUNET me Sexi? ( 1 2) 32 *ArbNore* 7.277 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
01.01.2017 22:46
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Personi qe do donit te kishit afer ne kto momente,,,!!! ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 311 *ArbNore* 35.274 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
02.03.2017 00:53
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Puthjen e pare e keni vjedh,,,ju kan dhuruar,,,apo se keni dhen ende,,,!!! 23 *ArbNore* 3.533  
18.06.2013 13:01
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qfare do i thoje personit qe dashuron para se te vdesesh,nese te jepet mundesia? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 103 *ArbNore* 17.411  
05.03.2013 02:26
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qfare eshte puthja per ty? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 164 *ArbNore* 25.050 3 Votime - Mesatare: 9,333 Votime - Mesatare: 9,333 Votime - Mesatare: 9,333 Votime - Mesatare: 9,33
02.03.2017 22:04
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qfare ju ben te skuqeni? ( 1 2 3 4) 76 *ArbNore* 9.814  
30.03.2017 22:56
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qfare ju shtyn te tradhetoni te dashurin/en? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 103 *ArbNore* 15.429 3 Votime - Mesatare: 1,003 Votime - Mesatare: 1,003 Votime - Mesatare: 1,003 Votime - Mesatare: 1,003 Votime - Mesatare: 1,00
02.03.2017 22:05
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qfare ju terheq me shume tek nje mashkull/femer? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 139 *ArbNore* 20.115 3 Votime - Mesatare: 8,333 Votime - Mesatare: 8,333 Votime - Mesatare: 8,33
06.01.2017 03:51
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qka beni kur deheni,,,Qeshni,Kendoni,Qani,,,??? ( 1 2 3) 50 *ArbNore* 7.789  
31.03.2017 00:48
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qka deshiron te kesh ne kto momente? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 1.018 *ArbNore* 142.606 9 Votime - Mesatare: 8,789 Votime - Mesatare: 8,789 Votime - Mesatare: 8,789 Votime - Mesatare: 8,78
02.03.2017 22:05
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qka ju pelqen me shume te ju dhuroj i/e dashuri/a? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 149 *ArbNore* 14.773  
24.12.2014 17:51
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Sa % mendon se je i/e dashuruar? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 100 *ArbNore* 12.231 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
03.03.2017 22:42
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri? ( 1 2) 45 *ArbNore* 11.616 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.12.2013 10:14
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shikone Dashurine e Vertet 0 *ArbNore* 537  
08.06.2011 23:34
nga *ArbNore*
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 365, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (8): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 447 | Dje: 6.667 | Gjithsej: 263.442.431