radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 3 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
Informata dhe Tema tė rėndėsishme
  Duhet tė dini: Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova: ( 1 2) 45 Anita 16.473 3 Votime - Mesatare: 7,003 Votime - Mesatare: 7,00
30.10.2016 22:03
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
Temat
  Ku ishit ku jeni ? E ku doni te jeni ? ( 1 2 3 4) 95 ( I - LeZeTshMi ) 17.832  
12.05.2014 08:10
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  **Nje Histori** 5 *ArbNore* 2.385 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
20.01.2017 21:45
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  *Inteligjenca*,,,E Lindur apo E Fituar? ( 1 2) 31 *ArbNore* 11.763  
22.12.2016 05:16
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A deshproheni ndonjeher dhe qfare beni ne ate rast? ( 1 2) 28 *ArbNore* 9.092  
28.12.2012 18:52
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A do ja dhuronit njeren veshke njeriut qe Dashuroni(Nese Vdes)? ( 1 2 3) 57 *ArbNore* 8.636 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
01.02.2014 08:40
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A do luftonit per dashurine e humbur? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 166 *ArbNore* 34.910 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
15.02.2017 13:14
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A duhet te luftoje me shume mashkulli apo femra per dashuri? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 131 *ArbNore* 26.892 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
16.12.2016 14:30
nga Shqipe
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e kane problem adoleshentet te dashurojne dike me te vjeter se ata? 5 *ArbNore* 2.176  
03.03.2010 20:47
nga *ArbNore*
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e kontrolloni veten kur deheni? ( 1 2 3 4) 82 *ArbNore* 15.659  
17.12.2014 01:42
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  A e kritikoni ndonjeher vetveten? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 118 *ArbNore* 19.738 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
16.02.2017 13:20
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A i nencmoni njerezit? ( 1 2) 31 *ArbNore* 7.404 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
09.07.2013 11:53
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ja vlen te rrezikosh,per te arritur ate qe do? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 182 *ArbNore* 21.117 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
04.01.2017 15:29
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ja vlen te xhelozosh? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 176 *ArbNore* 30.123 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
10.11.2017 18:17
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  A ju keni hakmarr dikujt qe ju ka lenduar shume per cfaredo arsye? ( 1 2) 43 *ArbNore* 9.021 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
02.08.2014 21:44
nga xhulia
 Shkoni tek postimi i fundit
  A kane PRINDERIT gjithmone te drejte! Cfare mendoni? ( 1 2 3) 61 *ArbNore* 8.654  
09.12.2014 21:58
nga -Sara Engjell-
 Shkoni tek postimi i fundit
  a mendoni se dashuria Lind dhe Vdes me te njejtin kuptim? ( 1 2) 34 *ArbNore* 8.008  
04.01.2017 00:16
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  A u besoni endrrave dhe a e dini kuptimin e tyre? ( 1 2) 39 *ArbNore* 8.500  
20.12.2015 00:35
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ç'është bota? 13 *ArbNore* 2.032  
26.08.2015 00:24
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ç'është jeta për ty? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 107 *ArbNore* 17.782 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
14.02.2013 16:00
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Ç'permban jeta e njeriut? 21 *ArbNore* 2.955  
17.11.2011 21:14
nga Ardi03
 Shkoni tek postimi i fundit
  Çfare do benit per njeriun e zemres qe ta kishit ne krahet e tua? 13 *ArbNore* 2.102  
23.03.2013 00:23
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cfare eshte budallalleku? 19 *ArbNore* 2.990  
24.03.2014 06:57
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cfare eshte e pavdekur? 23 *ArbNore* 3.355  
24.07.2012 00:55
nga -Sara Engjell-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cfare GABIMI sdo i falnit askujt? ( 1 2 3 4) 95 *ArbNore* 14.982 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
22.06.2014 19:52
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cfarë gjë ju duket me e mërzitur? ( 1 2 3) 54 *ArbNore* 7.913 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
08.12.2016 10:16
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila eshte arsyeja qe rrini zgjuar gjithe naten? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 174 *ArbNore* 28.172 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
12.05.2016 00:35
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila eshte gjeja me e qmendur qe pranon te besh per 1 miljon euro? 24 *ArbNore* 5.010  
07.02.2013 23:49
nga -Sara Engjell-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila eshte gjeja qe te ben me te pavleresuar ne jete? 22 *ArbNore* 5.518  
24.02.2012 19:12
nga Deshiraaa
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Cila ka qen dhurata me e bukur nga i dashuri/a? ( 1 2) 34 *ArbNore* 9.613 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
01.03.2013 01:12
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cila ka qen gjeja qe jeni penduar shume gjate jetes? 20 *ArbNore* 5.157  
29.07.2013 10:35
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Cilen kafshe e adhuroni? 24 *ArbNore* 7.403  
30.10.2013 21:47
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili antar mendoni se eshte me i respektueshem ne forum? ( 1 2) 25 *ArbNore* 5.123 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
19.07.2013 17:49
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili do ishte per ju personi ideal per nje mardhenie te shkelqyer ne pergjithesi? 2 *ArbNore* 1.256  
17.05.2010 15:14
nga *ArbNore*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili lloj i njeriut ju duket më i poshtër? ( 1 2) 44 *ArbNore* 8.443  
18.07.2012 23:37
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili prej jush ka lexuar Kur'anin? 12 *ArbNore* 3.077 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
18.07.2012 13:00
nga armida
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cilin antar do deshironit ta kishit kusheri? ( 1 2) 28 *ArbNore* 7.200 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
21.07.2012 13:19
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dashuri e re mbi plagen e një dashurie te vjeter !!! Cfare mendim keni ? 11 *ArbNore* 2.189  
18.07.2011 18:11
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Do e lindit nje femijë nga personi qe dashuroni,edhe pse s'mund te jeni bashkë? 16 *ArbNore* 2.818  
13.07.2011 02:59
nga Edi Pejonka
 Shkoni tek postimi i fundit
  Do martoheshit me nje vajze qe eshte e dhunuar gjate LUFTES nga serbet? 18 *ArbNore* 3.297 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
14.09.2011 14:20
nga Shqipe
 Shkoni tek postimi i fundit
  Do te dashuroje nje person qe eshte i/e martuar me dike tjeter? ( 1 2) 41 *ArbNore* 8.680 2 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,00
25.10.2013 08:13
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Grindeni me te dashurin/en dhe ta mbyll telefonin..a beheni nervoz? ( 1 2 3) 72 *ArbNore* 11.175 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
21.02.2017 13:02
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Jeni me te dashuren/in .... Ju vjen nje mesazh Dashurie n'tel nga ishi juaj .... Si do reagonit ? 17 *ArbNore* 3.651 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.03.2013 08:33
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ku do ta festoni 2 vjetorin e pavaresise te Kosoves? 7 *ArbNore* 2.046  
16.02.2010 18:46
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kur do ti vije fundi i MENTALITETIT te prapambetur shqiptar? 12 *ArbNore* 2.565  
04.08.2011 16:07
nga Edi Pejonka
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kur te vdisni a do te deshironit te vinte i dashuri/ra juaj tek varri? 22 *ArbNore* 6.328 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
01.03.2013 00:01
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kush e shkatërron DASHURINE:Gënjeshtra,,,Xhelozia,,,Largës ia,,,Tradhëtia? ( 1 2 3) 67 *ArbNore* 9.722 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
10.10.2017 22:27
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kush eshte me xheloz/e ne dedi24 ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 138 *ArbNore* 23.200 4 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,00
03.03.2013 11:29
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kush eshte personi qe i BESONI me shume? ( 1 2) 36 *ArbNore* 5.940 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.10.2012 15:37
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kush i merr vendimet me shume ju apo i/e dashuri/a juaj? ( 1 2 3 4) 82 *ArbNore* 11.150 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00
19.03.2013 00:50
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 2.567, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (52): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 9.114 | Dje: 30.755 | Gjithsej: 262.823.767