radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TVAnėtarėt
...


dedi24.TV

Kanalet: [ Dokumentar ] [ Filma ] [ Humor ] [ Videoklipe ]
Tekalo nė dedi24.TV

Shenimet e Fundit
  Temat Autori Postimi i fundit
 
"kush" ????
Nė Kategorin: Bisedime
KIMI
Pėrgjegjet: 191
dje, 22:16
nga a_pihet_duhani_ketu
 
 
Qa po pret?
Nė Kategorin: Bisedime
-Dreqi-
Pėrgjegjet: 1161
dje, 22:14
nga a_pihet_duhani_ketu
 
 
Vazhdo Me Nje Keshill ????
Nė Kategorin: Bisedime
a_pihet_duhani_ketu
Pėrgjegjet: 614
dje, 22:13
nga a_pihet_duhani_ketu
 
 
Mos!!!!
Nė Kategorin: Për Argetim...
xhani-xh
Pėrgjegjet: 3463
01.04.2020 22:01
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Cfar mendoni kur e shikoni foton e antarit para juve..?
Nė Kategorin: Për Argetim...
N!La
Pėrgjegjet: 3338
01.04.2020 22:01
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Eshte shume interesant ...
Nė Kategorin: Për Argetim...
Hysi
Pėrgjegjet: 672
01.04.2020 21:59
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Zeri yt...?!
Nė Kategorin: Për Argetim...
Buona
Pėrgjegjet: 496
01.04.2020 21:58
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Bised me 3 Fjal
Nė Kategorin: Për Argetim...
Trimi_2005
Pėrgjegjet: 12758
01.04.2020 21:58
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Do te vish..
Nė Kategorin: Për Argetim...
Belinda
Pėrgjegjet: 593
01.04.2020 21:57
nga Yllka-Zeshkane
 
 
.. Un ti dhe...
Nė Kategorin: Bisedime
Saranda
Pėrgjegjet: 599
01.04.2020 21:57
nga Yllka-Zeshkane
 
 
E meriton...
Nė Kategorin: Për Argetim...
*Lena*
Pėrgjegjet: 1150
01.04.2020 21:56
nga Yllka-Zeshkane
 
 
cilen foto mbani ne ekranin e celularit tuaj ?
Nė Kategorin: Bisedime
Mitrovicalikja_Qiki
Pėrgjegjet: 134
01.04.2020 21:55
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Fjalë të urta popullore...
Nė Kategorin: Për Argetim...
KIMI
Pėrgjegjet: 29
01.04.2020 21:54
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Pershendesim anetaret me ndonje kenge nga YouTube!
Nė Kategorin: Përshendetje dhe Urimet
N!La
Pėrgjegjet: 4665
01.04.2020 21:53
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Cila është gjëja e parë që bën sapo hap sytë në mëngjes?
Nė Kategorin: Për Argetim...
Buona
Pėrgjegjet: 180
01.04.2020 21:51
nga Yllka-Zeshkane
 
 
A Mund te kthehet Dashuri ne Shoqeri ..
Nė Kategorin: Bisedime
Mitrovicalikja_Qiki
Pėrgjegjet: 170
01.04.2020 21:49
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Ishte Gjeja me e Bukur apo me e keqe qe te Njoha Ty
Nė Kategorin: Për Argetim...
Dj-Qaza
Pėrgjegjet: 110
01.04.2020 21:49
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Qa jeni tu mendu qitash....
Nė Kategorin: Bisedime
BlueStar
Pėrgjegjet: 315
01.04.2020 21:47
nga Yllka-Zeshkane
 
 
A të kujtohet...
Nė Kategorin: Për Argetim...
KaTiLe
Pėrgjegjet: 638
01.04.2020 21:45
nga Yllka-Zeshkane
 
 
Dikur?
Nė Kategorin: Për Argetim...
Dj-Qaza
Pėrgjegjet: 2104
01.04.2020 21:42
nga Yllka-Zeshkane
 
Infografik: Tė lexuar | Pa lexuar | Postimi i parė pa lexuar | Postimi i fundit | Koha e Postimit
... Me shumė mbrenda 24 orėve tė fundit

FacebookdediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 3.708 | Dje: 6.342 | Gjithsej: 255.665.204