dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- "Alfabeti i Dashuris" (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=14028)


Shenuar nga dj_mali, 08.04.2017 / 00:43:

  "Alfabeti i Dashuris"

E-legant
R-acional
M-ister
A-dhurues
L-ajkatarShenuar nga KIMI, 07.04.2017 / 17:41:

  "Alfabeti i Dashuris"

B- Bashkë do ti bëjmë të lumtur edhe yjët ne qiellë
A- Arrim lumturin dhe gëzimin e gjithë botës,
Sh-Shumë të tjerë do na kenë zili që të jenë si unë dhe ti!
K-Kujtimet e qdo momenti do të jenë të pa harruara brez mbas brezi
I-Ishim jemi dhe do mbetemi si lulet e saksisë gjithmonë,
M-Mbesa e nipa dotë jenë krenar për ne te dy ! ...Shenuar nga dj_mali, 03.03.2017 / 22:39:

  "Alfabeti i Dashuris"

M-agjik
A-merikano
L-ove
I-nteresantShenuar nga KIMI, 03.03.2017 / 22:35:

  "Alfabeti i Dashuris"

K- kujtim i paharruar kur qendroja me ty
I- ishin dhe do mbesin gjatë në mendjën time
M- Mbrëmjet e ëmbëla dhurat mi dhurove
I- i mbaj dhe kurr për jetë s'do ti shly..Shenuar nga Maylinda, 24.12.2016 / 02:10:

  "Alfabeti i Dashuris"

L-njeri Shum I ndreshem dhe serioz

I-mendon me kalu me ty

N-rrin I vetmuar mendon per ty

D-deshiron me fol me ty

A-e don me zemer :PShenuar nga dj_mali, 24.12.2016 / 01:21:

  "Alfabeti i Dashuris"

E - ekstravagant
R - rrespektueshem
M - mangup
A - aktor
L - loverShenuar nga Saranda, 24.02.2013 / 09:59:

 

S -Ka deshir me pas fotogarfin tende

A-e don me zemer(dhe e dua)

R-te lyp ne qdo ane dhe ste gjen dot(te kam gjet)

A-e don me zemer(dhe e dua)

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty

D- Deshiron me fol me ty ( qysh jo)

A-e don me zemer(dhe e dua)Shenuar nga bekii, 29.01.2013 / 00:35:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

b---I pelqen sjellja juaj,,,(shum a )
e---Edon me zemer
k---te pelqen trupi saj / i tij
i---Njer shum i ndershum dhe serioz/e,,,( mos vet qy )
i---ti edon por nuk ja tregon ,,,( sum ka vet more qy )Shenuar nga -Sara Engjell-, 25.01.2013 / 22:24:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

S-ka deshir me pas fotografin tende(dhe e kam)

A-e don me zemer(dhe e dua)

R-te lyp ne qdo ane dhe ste gjen dot(te kam gjet)

A-e don me zemer(dhe te dua) ZemerShenuar nga -Dreqi-, 25.01.2013 / 21:10:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

Citati:
Citati nga: -Dreqi-
D- Deshiron me fol me ty ( qysh jo)
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot [/B](kishe)
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon ( hahahahh shuma)
Q -Te ndjek mbas( po sun pe zo se)
I- Mendon me kalu me ty( sa interesant)Shenuar nga dj-beka, 06.12.2011 / 22:15:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

Z. gjithmos i intereson per ty
E. tranohet kur te shef por nuk te tregon
M. qan kur nuk del ne takim
ë. han e pin veq per ty mendon
R. te lyp ne gjdo an po ste gjen dot


SH. deshiron met pas ne qetsi
Q. te ndjek mbas
I. mendon me kalu me ty
P. i pelqejn syt edhe buzet e tua
E. tranohet kur te shef por nuk te tregonhmmm po me dasht me mendu edhe shum gjera po dalkan nga ketu =) =)Shenuar nga -Dreqi-, 06.12.2011 / 21:02:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

D- Deshiron me fol me ty ( qysh jo)
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot [/B](kishe)
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon ( hahahahh shuma)
Q -Te ndjek mbas( po sun pe zo se)
I- Mendon me kalu me ty( sa interesant)Shenuar nga fatlumja, 06.12.2011 / 20:52:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

F---I pelqen sjellja juaj,,,(shum a )
A---Edon me zemer
T---te pelqen trupi saj / i tij :P
L---Njer shum i ndershum dhe serioz/e,,,( mos vet qy )
U---ti edon por nuk ja tregon ,,,( sum ka vet more qy )
M---qan kur nuk del ne takim ,,,( shkoj e marr me zor bre ) :]
J---esht gjeloz/e ,,,(hajt se kaluse asht )
A--- edon me zemer :PShenuar nga Shqipe, 28.11.2011 / 16:02:

 

SH- Deshiron met pas ne qetsi
Q -Te ndjek mbas
I- Mendon me kalu me ty
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon


B -Besnik /e esht
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
A -E don me zemer


Uhhhhhhh :D :D :D :D :DShenuar nga Era, 28.11.2011 / 12:41:

 

E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
A -E don me zemer


E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
I- Mendon me kalu me ty
G- Te ruan vetem ty
M -Qan kur nuk del ne takim
A -E don me zemer

Te pakten e filluam njejt dhe e perunduam njejt ,,,, :P

a te provojm me emrat ton te vertet e pe kqyrim qysh po na del,,, hahhahahaaaShenuar nga SStyle, 28.11.2011 / 11:24:

  RE: "Alfabeti i Dashuris"

S - Ka deshir me pas fotogarfin tende
E - Han e pin veq per ty mendon
L - Njeri shum i ndershem dhe serioz
A - E don me zemer
M - Qan kur nuk del ne takim :]
E - Han e pin veq per ty mendon
T -Te pelqen trupi i saj /tijS - Ka deshir me pas fotogarfin tende
T - Te pelqen trupi i saj /tij
Y - Ti me teper e enderron
L - Te thot ste du por tranohet mbas teje :] :] :] :]
E - Han e pin veq per ty mendonShenuar nga CrAzY-BoY, 28.11.2011 / 11:08:

 

C -Bukurosh/e esht
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot [/B]
A -E don me zemer
Z- Gjithmon i interson per ty
Y- Ti me teper e enderron
-
B -Besnik /e esht
O- Te lyp por nuk te gjen
Y- Ti me teper e enderronShenuar nga -Dreqi-, 28.11.2011 / 08:47:

 

A -E don me zemer

V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty

I- Mendon me kalu me ty

:D :D :P :P :PShenuar nga Deshiraaa, 28.11.2011 / 08:38:

 

D - Deshiron me folen me mu ;)

E - Trenohet kush me shef por nuk tregohet :P

Sh-Deshiron te me ket ne qetsi :)

I - Mmdon me kalue me mu :tongue:

R - Me lyp ne gjdo an por sme gjen dot :(

A - Me don me zemer =)Shenuar nga SpeciiaL, 28.11.2011 / 08:24:

 

T -Te pelqen trupi i saj /tij

O- Te lyp por nuk te gjen

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty

I- Mendon me kalu me tyShenuar nga Saranda, 27.11.2011 / 23:51:

  "Alfabeti i Dashuris"

[B]Shkruaje Emrin tend ne aflabetin e dashuris...


A -E don me zemer
B -Besnik /e esht
C -Bukurosh/e esht
D- Deshiron me fol me ty
DH -Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
e"- Han e pin veq per ty mendon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te ruan vetem ty
GJ -I pelqejn stili i juaj
H- Ka deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty
J -Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M -Qan kur nuk del ne takim
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Serio...n te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim
Q -Te ndjek mbas
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot [/B]
RR -Seriozisht te don
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH- Deshiron met pas ne qetsi
T -Te pelqen trupi i saj /tij
TH -Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon por nuk ja tregon
V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me teper e enderron
Z- Gjithmon i interson per ty
ZH -Nuk beson[/B]


dedi24.com (C) 2005 - 2009