dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- A shkojn taket me trenjerka??? XD XD (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=14101)


Shenuar nga Belinda, 30.12.2011 / 17:38:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Per mendimin tim nuk shkoj jo amo me ka ra rasti tishof femen me trenerka dhe me take amo tek shiptaret kam pa don me thon ky stil esht veq i shqiptarkave Edhe un jam shqiptare po sdu ket stil sesht per mu ky stil palidhe :DShenuar nga Buona, 30.12.2011 / 14:39:

 

Hahahaaa jetaaa anii firmen une vetem i shiqovaaa a jann moderno dhe fort te miraa kann dal disaa nfund me llastken te gjer osee te ngusht:D dadaaa e din cfar trenjerkaa veshi une sepse bashk me ketee i blej:D ee takeet rrihn fort mire bre provonee njeher ataa qe se keni prov asnjeher:DShenuar nga hej mos luj me jet, 30.12.2011 / 12:25:

 

a i keni zgjedh firmat e trenerkave une per veti adidasin se ndrroj mer kurgja hahahahahahaShenuar nga fatlumja, 30.12.2011 / 06:03:

 

Valla mu mknaqen sdi ,, kur po du mem kshyr krejt qyteti veq veshna me trenjerka e me take ,, besomni qe pe nij veten shum te lumtur a ,, krenare dyqysh spo di qysh me jav shpreh at gezim te madh qe pe komShenuar nga Yllka-Zeshkane, 30.12.2011 / 02:24:

 

Per mendimin tim jo por si do qoft gjithkush eka at stilin e vet ;)Shenuar nga Maylinda, 30.12.2011 / 00:33:

 

po valla shkojn un shpesh shkoj ne pun taket i veshi trenerkat ama tek koma jo te qelne po te koma me llastyk xix a :DShenuar nga Saranda, 29.12.2011 / 22:14:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Citati:
Citati nga: SStyLe
- Hejjj kjo teme eshte ne kategorin ""per argetim"" keshtu se e kam hap veç saper me be pak shakka, per trippp,, ju lutemmm pa ofendimeee, se me offendime te kota shkaktoni urrejtje pa asnje arsyje!
Te gjith me duket se jemi te mdhajj me dit çka eshte mire per vete e çka eshte keqqq, por kjo eshte vetem pak shaka, jo me shume, ashtuu dua qe te vazhdonii ju pershendes te gjitheve,, kalonii mire ;) :D !!!


Pse kush Ofendoj Bre SStyLe? as kun nuk po shof Ofendime?Shenuar nga fatlumja, 29.12.2011 / 22:12:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Une kur kam dal me trenjerka e me take Style dashnin teme e kam vesh me trenjerka e me kaubojka ,, kuku qysh i rrishin :] hej krejt afrika na bajshin foto qe thojshin dy modelat e 2012 kta jan :] :]Shenuar nga hej mos luj me jet, 29.12.2011 / 22:10:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

mu veq edhe ni top pom mungon edhe me take ta kisha sos topin hahahahahahahaShenuar nga SStyle, 29.12.2011 / 22:07:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

- Hejjj kjo teme eshte ne kategorin ""per argetim"" keshtu se e kam hap veç saper me be pak shakka, per trippp,, ju lutemmm pa ofendimeee, se me offendime te kota shkaktoni urrejtje pa asnje arsyje!
Te gjith me duket se jemi te mdhajj me dit çka eshte mire per vete e çka eshte keqqq, por kjo eshte vetem pak shaka, jo me shume, ashtuu dua qe te vazhdonii ju pershendes te gjitheve,, kalonii mire ;) :D !!!Shenuar nga Buona, 29.12.2011 / 21:50:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Fatlumee mu kujtu diqkaa:D
Ishte nataaa oraa 1:30 dhe schatzi me thrret thot kam deshir mee te pah une isha Duke e gati diqka per fejees ai me lutet une menxi pranovaa me dal kisha nje pal trenjerkaaa rosa vesht dhee maic te bardh ishin shum super dhe mbasii ishte naataa kishaa frik prej babit thash tme del e bertet une kam dal neper terr kam marr nje pal Sandale dhe kam ik oo zooott tani kur kam hyp ne vetur si shiqova fort kur kam hy ne Kaffee kur e kam pah veten ishaa be dy metre me trenjerkaa dhe take aa dinn sa bukur rrihshin:D diqka fantazii njeher me erdh palidhje por kur e pash qe ishte Stil i veqant diqka u ndjehaa xix:P :DShenuar nga fatlumja, 29.12.2011 / 21:40:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Ani kuku kur pi veshi trenjerkat e kuqe e qizmet e zeza me toje tkuqe ,,, e at nalt te kuqe ,, besom ateher pedin se shqiptare pernime jamShenuar nga Buona, 29.12.2011 / 21:37:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Tybee me shku fort jo por une shpesh kur jam per ngut dhe une rregullisht rrih me trenjerka mbas pune dhe kur tme duhet me ble diqka shpejt deri afer aty ke shitorja une i shoh aty qizmet dhe iku me atoo kur tpritoj me i kerku patikat:D vallah boll mire rrihn:D nejse me llastek ne Fund i kam trenjerkat te gjithaa:D cool, elegant krejt perniher:D qysh tme bjen mua ma leht:PShenuar nga SStyle, 29.12.2011 / 21:30:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

jaaa shikone a shkojn a nuk shkojn!! lolShenuar nga fatlumja, 29.12.2011 / 21:29:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Ani me ba me vesh taket ,, edhe asi trenjerka qa jan nfund me llastek te ngushta ,, e trenjerkat me vija vija ,, kuku ma heshum ndunjat nuk ka ,, i kom provu jav qes fotot :] :] :]Shenuar nga hej mos luj me jet, 29.12.2011 / 21:27:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

ja me qizme shkojn ma shum asi me toja per toke hahahahahahahahahahaShenuar nga Saranda, 29.12.2011 / 21:27:

 

Definitsht Nuk shkojn as pak kush i vesh ashtu bash selaqki Absulut no Go.......Shenuar nga fatlumja, 29.12.2011 / 21:24:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Po shkojn taket me trenjerka nese trenjerkat anash jan te qelme pak ,, kuku sa mir rrijn hahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahShenuar nga Maylinda, 29.12.2011 / 21:23:

 

Po more qysh nuk shkojn bile edhe ni pal qorap te leshta me lara lara paske harru se ftoht viti i ri po hyn un qyshtut kam mu vesh e mos xhelezo ti style shum e te pershendes per teme e qart je a :]Shenuar nga hej mos luj me jet, 29.12.2011 / 21:21:

  RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qito dyjat sjan normal qysh me kan shti tripa po more ku shkojn taket me trenerka ncncncncncncncncncncncncncShenuar nga SStyle, 29.12.2011 / 21:19:

  A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

A shkojn taket me trenjerka???

pershendetje per juve antar te nderuar, hapa kete teme sepse LINDA USA, HEJ MOS LUJ ME JET dhe FATLUMJA jan hy ne kete debatt te madhh ndoshta mundem me ja nxerr fundin! lol

i pershendes triatt,,
gjithashtu edhe buonen e pershendes sepse e ka stilin keshtuuu!! :P :P
ju pershendes te gjitheve, argetim te kendshem ne vazhdim me radiodedi24 =) =)


dedi24.com (C) 2005 - 2009