dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- Babadimrii eshte ketu??!??XD (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=14103)


Shenuar nga KIMI, 29.03.2017 / 18:02:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

Babadimri eshte ketu!! Tash po e pret nanadimrin.Shenuar nga dj_mali, 23.12.2016 / 17:09:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

Ish nis me ardh :DShenuar nga Maylinda, 23.12.2016 / 14:29:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

Babadimri vjen sa Ta ngjyros mjekrennShenuar nga Saranda, 23.12.2016 / 12:40:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

Babadimri nuk po ardhke se ish ba muslimonShenuar nga dj_mali, 22.12.2016 / 05:01:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

babadimri kish ik per lesh sivjet :DShenuar nga Maylinda, 13.12.2016 / 23:40:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

Baba dimeri eshte engjullShenuar nga -Dreqi-, 12.11.2015 / 09:02:

  Babadimrii eshte ketu??!??XD

Babadimrii ktu ktu se kohen e ka veq sivjet nona dimen po vike ktuShenuar nga Maylinda, 17.11.2013 / 18:45:

 

Babadimiri eshte ktu tuj i livrit perdet :PShenuar nga Saranda, 05.11.2013 / 08:05:

 

A babadimiri vjen Edhe ni muj e gjys :)Shenuar nga -Dreqi-, 04.11.2013 / 20:28:

 

babadimni onis po nonadimen ka mrriShenuar nga Maylinda, 20.09.2013 / 21:32:

 

Babadimri eshte ka pergaditet edhe pak na vjen ne dedi24 na shperndan dhurata :]Shenuar nga dedi4u, 05.07.2013 / 02:43:

 

Ska babadimerShenuar nga Saranda, 07.02.2013 / 11:09:

 

Nuk puna vyn sen....Shenuar nga Maylinda, 18.10.2012 / 19:35:

 

Babadimer veq nje djal qysh kam merak un ma gjan bre se qysh po kam qef un zor me gjetShenuar nga SStyle, 18.10.2012 / 18:43:

  RE: Babadimrii eshte ketu??!??XD

Citati:
Citati nga: SStyLe
Ohhhhh pakkk pushimmm bre babadimer se jam lodhh me shpirt hahha lol veç ta shoff Selametinn pakk me shume hahaah ti kushtojj pak kohe ati gjynahitt lol

tiii e din babadimer ahhahahah ;) ;) veççç kett me ma mundesuuu une jamm ne botennn temeee =) =) =)
veçç pushimmmm, pushiiimm kerkon shpirtii immmm pastajj e dii çfare bejjjj ;) =) =)Shenuar nga Deshiraaa, 18.10.2012 / 16:10:

 

baba dimri edhe pak vjen e nashta diqka na bjen :DShenuar nga Maylinda, 18.10.2012 / 15:46:

 

Babadimri eshte ktu po thoni po un spo e shofShenuar nga -Dreqi-, 18.10.2012 / 14:24:

 

Citati:
Citati nga: Shqipe
Babadimri esht ktu si i trentt sii Dreqqqii jon


babadimen me nonendimer jan ketu edhe veq po kqyren mes vetiShenuar nga Shqipe, 18.10.2012 / 07:14:

 

Babadimiri eshtt ktu dhe me ka premtuu se nje Antar ka me ma fal per Vit te ri veqq thaa zgjidheeShenuar nga Maylinda, 18.10.2012 / 07:14:

 

Babadimri ma i miri faceri i radiodedit24.comShenuar nga Shqipe, 18.10.2012 / 02:05:

 

Babadimri esht ktu si i trentt sii Dreqqqii jonShenuar nga -Dreqi-, 17.10.2012 / 23:58:

 

babadimni esht nje njeri qe ka me mapru peshqirinShenuar nga -Sara Engjell-, 17.10.2012 / 22:14:

 

babadimri eshte ketu dhe ju nuk po e shihni,,kush mur mur dhurata te tjeret vitin tjeterShenuar nga Maylinda, 17.10.2012 / 19:00:

 

Babadimer shprendaj gjitha dhuratat veq Mpuqat lej ne fund per mu :tongue:Shenuar nga -Sara Engjell-, 17.10.2012 / 16:05:

 

mire se te vin veq mos te ma ngatrrojn dhuraten me noj nje tjeter


dedi24.com (C) 2005 - 2009