dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Për Argetim... (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=229)
--- Arsyet qe prishin nje lidhje??? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=14587)


Shenuar nga Maylinda, 07.05.2015 / 19:32:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Kur vendos mos me qen bashk mu Nda gjan arsyje kishe per ket arsyje ;)Shenuar nga Yllka-Zeshkane, 06.05.2015 / 23:26:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Aii ska te baj me tradhti e genjeshtra qe prishen.lidhjee ka shum arsyje...per nje arsyje te vogel ose nfakt per qef ndahen ka shum variantee kur prishet nje lidhjeShenuar nga KIMI, 06.05.2015 / 19:25:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Po thot një fjal popullore kur nuk ke qka ban luje deren
Edhe qiftet kur skan qka bajn ma shum ateher ndahen.Shenuar nga a_pihet_duhani_ketu, 06.05.2015 / 15:20:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Ska donje arsye konkrete kjo apo ajo ,kur vjen fundi vjen dhe Ska kush e ndalonShenuar nga Maylinda, 05.05.2015 / 19:46:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Tredhtia kjo te mbytShenuar nga armida, 05.05.2015 / 08:13:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

dashuria e tepert e shkaterron gjithmon nje lidhje dashurie,hahahaahah cdo gje me tepric eshte e demshme,edhe buk po te hash shuum te dhem stomaku,hahahahaShenuar nga dj_mali, 05.05.2015 / 02:38:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

genjeshtrat tradhetiaShenuar nga SStyle, 03.05.2015 / 17:40:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Ka lidhje te ndryshme,, do te thot kjo eshte me shume pune fati!!
Por çdo gje e tepert prish çdo lidhje!Shenuar nga Saranda, 02.01.2015 / 20:26:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

mjafton vetem ni rren e vogel edhe ska bes mo atyShenuar nga Maylinda, 25.12.2014 / 19:03:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Kur ty nersy te rren e me tjert ndryshhe folShenuar nga Shqipe, 25.12.2014 / 00:16:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Genjeshtra ka hyp shumë dhe kjo esht nje prej arsyev me te mdhaja...Shenuar nga Maylinda, 25.12.2014 / 00:11:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Kur hyjn tjert dhe bajn blla bllaaaaShenuar nga Yllka-Zeshkane, 24.12.2014 / 17:16:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Mundemi me then.shum.e.shumm sene po nje.shembull po e.marr veq.per.nje.sms ne tel mundet mu prish nje.lidhje e.leje per diqka.me.shummShenuar nga Maylinda, 24.12.2014 / 10:36:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Rrenat tredhtija ktu prishet nje lidhje edhe ne qoft se ka qen e fort ajo dashuriShenuar nga Shqipe, 23.12.2014 / 11:31:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Trathtia, keqkuptimet, rrenat dhe shumë sene te tjera qe jan ndoshta edhe te vogla, por mjaftojn me pru nje Qift deri tek ndarja.Shenuar nga dj_mali, 23.12.2014 / 04:04:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Tu e degju fjalt e tjeter kujt prishet Nje lidhjeShenuar nga dedi4u, 23.12.2014 / 02:07:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Ne shum raste se mendojn femnat se jan pazavencushme po gabim eshte kjo...Shenuar nga Maylinda, 15.12.2014 / 03:15:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Tredhti ja kjo eshte qe humb besiminShenuar nga Saranda, 07.12.2014 / 19:14:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Mos besimi trathija xhelozija e tjera e tjera ka shum fakteShenuar nga Maylinda, 06.12.2014 / 19:44:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Ka shum factorShenuar nga -Dreqi-, 06.12.2014 / 19:41:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

thashe e thomet e me kto sene mirren femnat ma shum e mashkllit si jet tjeter veq me prish at lidhjeShenuar nga Saranda, 21.07.2014 / 11:10:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Ka shum arsyje.. Trathi,xhelozi,mos besim, dhunShenuar nga Maylinda, 13.07.2014 / 18:05:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

Kur sti kthenpergjigjjet i mshon x hahahahaShenuar nga SStyle, 13.07.2014 / 15:21:

  Arsyet qe prishin nje lidhje???

kur behet bajat lol te kap monotoniaa i jep fund edhe lidhjesShenuar nga Saranda, 17.12.2013 / 07:01:

 

Kur ske qka mi thon mo shacit


dedi24.com (C) 2005 - 2009