dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Parashikimi (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=129)
--- Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor* (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=5859)


Shenuar nga KIMI, 23.05.2017 / 12:20:

  Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

... Do të ishte mrekullia me e bukur qe ekziston në
Këtë botë,me besoni se do te shkonte gjithëqka për mrekulli
Dhe do të ishim edhe me te lumtur se sa jemi tani.Shenuar nga Maylinda, 25.01.2013 / 22:59:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

Citati:
Citati nga: lindushe
Me te kisha pas boten nen -kontroll krejt meshkujt tradhtar i kisha zhduk :PShenuar nga -Sara Engjell-, 25.01.2013 / 22:05:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

nese vajzat do te kishin boten nen kontroll ne te ardhmen,,,hahahaha ateher burrave do ju kishte ren vlera totalisht, [pak humor]hahahah shakaShenuar nga -Dreqi-, 25.01.2013 / 20:21:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën po shyqyr qe se kan e rrin ner komand te meshkujve

po te kishin kto po shyqyr qe se kan seShenuar nga *Lena*, 18.09.2009 / 23:17:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

Citati:
Oregjinal nga linda_usa
Me te kisha pas boten nen -kontroll krejt meshkujt tradhtar i kisha zhduk :P


un tkisha ndihmu vallaShenuar nga Maylinda, 18.09.2009 / 20:10:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

Me te kisha pas boten nen -kontroll krejt meshkujt tradhtar i kisha zhduk :PShenuar nga *Lena*, 18.09.2009 / 19:55:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

jeta do te ishte shum shum ma e bukur
kuptohet
nese boten do ta kishte nen kontroll
GJINIJA E BUKUR.!!!!!!Shenuar nga *Cherry*, 05.09.2009 / 19:59:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

Citati:
Oregjinal nga Peshorja
Kish me shku bota shum shum shummmmmmmmm perpara.ashtu edhe une mendoj :D :D :D :D :D :PShenuar nga *Lena*, 05.09.2009 / 19:15:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

Kish me shku bota shum shum shummmmmmmmm perpara.Shenuar nga BL-DjLLoKuMi, 05.09.2009 / 11:37:

 

Vajzat motiiiiiiiii e kan marr boten ne dor :D ku shkon e ku del gjith Lady First :D

Qka po doni ma shum :D ahahhahahaShenuar nga lul, 04.09.2009 / 22:16:

 

sa per mendimin tem femnat n-dor e kan veq dikush spe sheh ose spo don me paShenuar nga Bjondina, 04.09.2009 / 15:55:

 

kishte qen bota me e buker tani =)Shenuar nga harisi-pr, 04.09.2009 / 14:50:

 

me pas femrat boten ne dor ish ba kjameti per neve meshkujt se as njo nuk na kish lan gjall
:D :D :D ;)Shenuar nga Lolababy, 03.09.2009 / 21:45:

 

paj shyqyr femnat se kan ne dor as nuk kan me pas ne dor se zhduket bota..............Shenuar nga Hysi, 03.09.2009 / 21:42:

 

Nese ekapin vajzat apo grat dije se na ka kap kjameti :] :] :]Shenuar nga *Lena*, 03.09.2009 / 21:24:

  RE: Nëse vajzat e kishin nen-kontroll botën ne te ardhmen! *pak humor*

sdo tju kishmi lan kund djemve ven breeeeeeeee se shum te kqij jan

kisha na dikushiiiiiiiiii hahahhahahahahahaha.Shenuar nga AvdiGashi, 08.09.2007 / 15:25:

  palidhje

shum mir esht me marr femnat boten ne dor sepse as nji mashkull nuk kish hek keq per kurgjo se femna mashtrohet si fmija e per ket mashqit kishin mu lodh tuj ba femna edhe ata deputete hehehehShenuar nga Miranda11, 01.07.2007 / 20:48:

 

Citati:
Oregjinal nga atip
ai njeri po qet diqka ju pa ja dhan ni mendim te keq se leni po per te kesh jan bre ne te ardhmen a mendoni se ashtu do jet a ?? ncncncAtip, besoj se eshte e drejta ime dhe e TRIMIT te themi ate qe mendojme mbi temen .. Une nuk mund te them se me pelqen, kur dicka nuk me duket e tille, sic eshte tani rasti i temes .. Demokraci i dashur .. Kjo vlen dhe per ty DELI .. Kaloni mireShenuar nga deli, 01.07.2007 / 17:38:

 

Qka me ju tan ,thujn fermat i kan flokt e gjata ement e shkutra e bajn dujan kosë shum shpejt por nuk do të thot që jan krejt njejt se ka femra që ja kalojm mashkullit por fjala ra qashtu pa keq kuptime.Shenuar nga Trimi_2005, 01.07.2007 / 14:08:

 

Citati:
Oregjinal nga Miranda11
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
pfffffffffffffffff avav thash shka paska ktu sen smu dok interesant me ato shole me ato sene palidhjee qashtu osht bota edhe pse tash dominojn djem.

Shum palidhje t........ pa keqkuptime qoa.//


TRIMI hahaha bashkohem me mendimin tend.. Je shume i mire.. Te kam xhan..
ahahah qashtu bre kallxoju ktyne qi shka tfol Baci trim me ven e ka ahahha flm t pershendes.Shenuar nga duli_kercova, 01.07.2007 / 13:53:

 

ai njeri po qet diqka ju pa ja dhan ni mendim te keq se leni po per te kesh jan bre ne te ardhmen a mendoni se ashtu do jet a ?? ncncncShenuar nga Miranda11, 01.07.2007 / 12:45:

 

Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
pfffffffffffffffff avav thash shka paska ktu sen smu dok interesant me ato shole me ato sene palidhjee qashtu osht bota edhe pse tash dominojn djem.

Shum palidhje t........ pa keqkuptime qoa.//


TRIMI hahaha bashkohem me mendimin tend.. Je shume i mire.. Te kam xhan..Shenuar nga Kumanovarja, 30.06.2007 / 23:57:

 

Valla kesaj si thuhet nen kontroll po permi kontroll hahaha auu valla teper pom pelqejkan keto po sbesoj se femrat kane me pa naj her kete film me sy :DShenuar nga _____, 30.06.2007 / 23:24:

 

Kush e zbuloj more keto äw äw äw palidhje se vjazat ne dor nuk e marrin Boten pa e provu djemt

kaloni mir ...tungiii rungiiShenuar nga Trimi_2005, 30.06.2007 / 19:25:

 

pfffffffffffffffff avav thash shka paska ktu sen smu dok interesant me ato shole me ato sene palidhjee qashtu osht bota edhe pse tash dominojn djem.

Shum palidhje t........ pa keqkuptime qoa.//


dedi24.com (C) 2005 - 2009