dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- ..::Info::..!! (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=6453)


Shenuar nga buriimi, 12.04.2007 / 23:37:

 

Mir e ki shum Dj Llokumi se edhe un shum kam has ne kang te njojta bile kam pas ne mend me qel ket tem qe kangt qka jan te njojt mos ti bojn upload maspari te kqyrin a jan ne dedi24 e tani ti bajn upload a sa i perket un gjethmon kam kqyr mos egziston diqka e ngjashme pa marparasysh a osht kang apo tem oki qao kaloni mirShenuar nga dj_mali, 12.04.2007 / 07:18:

 

qashtu o njeri:)Shenuar nga *Dj Noki*, 12.04.2007 / 01:18:

  RE: ..::Info::..!!

Edhe un e kam pas ket problem e kam 2 deri 3 ni album te ngjajshum.

Ju pershendes te gjithveeeeeeeShenuar nga Idealja, 12.04.2007 / 00:43:

  RE: ..::Info::..!!

Citati:
Oregjinal nga *Dj*LLoOoKumMii4u*
Pershendetje separi juve Anëtar(e)

E kam nje vrejtje ne :: Upload ::

Ju kisha lute separi me kqyri a egziston Albumi apo Kënga ne :WEB:
e tani mundeni me ba :: Upload :: se ka shum Anëtar(e) etj.. qka po bajn :: Upload :: Dupell krejt e tani po duhet tani me kqyr te gjitha

E kshtu nese ne fillim e shikoni se a gjendet ne :WEB: ajo qka ju doni me ba :: Upload :: esht edhe ma mir per ju dhe per ne!!


Flm shum ne Mirkuptim
Me Respekt nga Dj-LLoOoKumMii4u:)

me vend eki dj llokum ket gabim ekam ba edhe un sepse kur ekam kerku se kam gjet disa tituj nuk jan te shkrum origjinal e edhe mendoj se ne interpretime jan aq shum te komplikuara kenget nji nga nji
qe ndoshta shum her kam desht me shti albumin komplet ekur kam ne web ka qen ekam lan krejt mas disa kohe ekam pa se ishte vetem ni kang mendoj ish kan mir mi nda kur jan vetem ni keng apo dy por nejse me falni esht vetem ni propozim jo kritikShenuar nga BL-DjLLoKuMi, 11.04.2007 / 17:14:

Text ..::Info::..!!

Pershendetje separi juve Anëtar(e)

E kam nje vrejtje ne :: Upload ::

Ju kisha lute separi me kqyri a egziston Albumi apo Kënga ne :WEB:
e tani mundeni me ba :: Upload :: se ka shum Anëtar(e) etj.. qka po bajn :: Upload :: Dupell krejt e tani po duhet tani me kqyr te gjitha

E kshtu nese ne fillim e shikoni se a gjendet ne :WEB: ajo qka ju doni me ba :: Upload :: esht edhe ma mir per ju dhe per ne!!


Flm shum ne Mirkuptim
Me Respekt nga Dj-LLoOoKumMii4u:)


dedi24.com (C) 2005 - 2009