radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A besoni?
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (9): « e para ... e kaluara 7 8 [9]

Shko tek fundi i Faqes A besoni? 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Lumm_Gjilani Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
18.12.2009 12:31 / Postimi 201. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: heeeeee sdi qka te themmm po kure te thehet nje gottt amudesh te gjitesh jo smunessshhh

dhe plaga ne zemr nuke sherohetttttt

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
18.12.2009 12:12 / Postimi 202. nė kėtė Faqe. RE: A besoni?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: nuk e di..as po e as jo njeher per njeher..

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kosovare93 kosovare93 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 770
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 21.450 dediEURO
17.12.2009 15:48 / Postimi 203. nė kėtė Faqe. RE: A besoni?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga bajram1
Citati:
Oregjinal nga kosovare93
A besoni ne thenjen "koha sheron plaget"?


Jo, se ato plag kan lon gjurm nZemren e njerit dhe sbesoj, po menoj te une jo eh..

ashtu asht valla un mendoj qe vetem i mbulon ndoshta, nuk i sheron

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 19 19 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Florentina** Florentina** ėshtė Femerore Offline
Shenime: 322
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.475 dediEURO
16.12.2009 16:53 / Postimi 204. nė kėtė Faqe. RE: A besoni?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga bajram1
Citati:
Oregjinal nga kosovare93
A besoni ne thenjen "koha sheron plaget"?


Jo, se ato plag kan lon gjurm nZemren e njerit dhe sbesoj, po menoj te une jo eh..
pajtohem me mendimin e bajramitse ato plak kan lon gjurm kujtime qe nuk haron deri te mbulon dhu i fundit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 21 21 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BlueStar BlueStar ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.000
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 26.700 dediEURO
16.12.2009 15:30 / Postimi 205. nė kėtė Faqe. RE: A besoni?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga kosovare93
A besoni ne thenjen "koha sheron plaget"?


Jo, se ato plag kan lon gjurm nZemren e njerit dhe sbesoj, po menoj te une jo eh..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 145 145 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: N!La N!La ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.877
Postimi imė i pari
Pasuria: 49.953 dediEURO
19.06.2009 21:40 / Postimi 206. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Se di kete...Por mendoj se ndoshta po...veq e di se shumica thuan "jeta kalon, por kujtimet mbesin"....

Signatur:
*Mos E Humb Kohen Se Do Ta Kerkojsh Nje Dite Ate Por Nuk Do Te Kthehet Me Kurre..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 181 181 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
19.06.2009 20:02 / Postimi 207. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po apsolutisht ndoshta jo e tere plagen por nje pjes te madhe...mendimi im

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kosovare93 kosovare93 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 770
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 21.450 dediEURO
19.06.2009 20:01 / Postimi 208. nė kėtė Faqe. A besoni?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: A besoni ne thenjen "koha sheron plaget"?

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 19 19 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (9): « e para ... e kaluara 7 8 [9]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 18.037 | Dje: 30.755 | Gjithsej: 262.832.690