radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Për Argetim... » Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (4): « e para ... e kaluara 2 3 [4]

Shko tek fundi i Faqes Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: a_pihet_duhani_ketu a_pihet_duhani_ketu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.032
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 27.175 dediEURO
07.11.2011 23:33 / Postimi 76. nė kėtė Faqe. RE: Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qeto dy te fundit duhet mi perzi tani behet ngjyra ime se nuk paska direkt te perzime

Signatur:  

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 55 55 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: edi shkoder edi shkoder ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.190
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 226.960 dediEURO
07.11.2011 23:18 / Postimi 77. nė kėtė Faqe. RE: Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Vallahi ngjyren e syve te mi spe shoh kun ktu e spo di qka me than veq kqyr mos po munesh me gjet edhe ngjyren e syve te bardh si te shejtanit e te kqyrim qka pom del se pom jet marak pa e dit se qka thojn per ket tip ngjyret

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1072 1072 Vlerėsime Positive / 11 11 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
07.11.2011 21:54 / Postimi 78. nė kėtė Faqe. Cfar thote Ngjyra e Syve tuaj
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Prej kohesh thuhet se syte jane pasqyre e shpirtit dhe se aftesia personale e njohjes se një personi mund te perkufizohet mjaft lehte,vetëm duke pare ngjyren e syve.

Lexoni me kujdes profilet e meposhtme dhe zbuloni nese ju pershtaten te gjitha keto cilesi,duke u bazuar ne ngjyren e syve tuaj.SYTE E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj,ju ben që te jeni gjithnje njerez serioz dhe që gjërat i beni me pjekuri.Gjithnje pertej shikimit te personave që kane sy te zinj fshihet një mister i trasheguar.SYTE KAFE:

Syte jane mjaft ekspresive dhe deshmojne për aftesi mbi mesataren dhe jane mjaft te talentuar.Zakonisht ata jane njerez kembengules dhe kerkues ndaj vartesve,kjoper shkak te hijes se rende.SYTE DYNGJYRESHSHKRUAR)

Jane syte me terheqes dhe bindes,ne raste te vecante zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjere.Konsiderohen shume terheqes,jane mjaft ekzotike.Shprehin vetebesim dhe deshmojne krenari.SYTE GESHTENJE:
Deshmojne se individi është zot i fjales dhe se meriton ti zihet bese.Sa me e mbyllur te jetë ngjyra aq me shume ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore është se flasin shume për vetveten.


SYTE E KALTER:

Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshem,por duhet te levizin nga vendi dhe te jene ne kerkim te tij.


SYTE E GJELBER:

Shumica e njerezve me sy te gjelber,konsiderohen mjaft te urte dhe te bindur.Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret,por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive.


Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (4): « e para ... e kaluara 2 3 [4]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 11.483 | Dje: 15.657 | Gjithsej: 263.469.124