radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Për Argetim... » Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?


Informatat nga: KIMIs KIMI ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 4.083
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 111.350 dediEURO
30.03.2017 20:33 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dedi,Mali,Hysi,Limi,Daris,Engjulli,faruk,Fontana,
Arberi,isa air,Miftari,shpetimi. Kurse rezervë
Luftari,Agroni,shoki. Te gatqem per skuadren e
Kombetares dhe kishi fitu evropian e boteror.
Se pet vendor spo folim haha

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 69 69 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Shqipe Shqipe ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Shenime: 16.202
Postimi imė i pari
Pasuria: 444.594 dediEURO
20.03.2013 18:03 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Saren, Shqiplady, Lindushen , Daden , Sstyle , Dreqin , Bekeen, Cuffin , Bekiin , Fanin veq me ja thy kryt najkush :] , edhe Mamin tim Armiden

Signatur: °•° Forca e mendimit hy në punë më shumë se tehu i shpatës; prandaj ruaje atë dhe
mbaje gati për ta përdorur në kohën e duhur. •°

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 866 866 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi- -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 19.161
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.304.897 dediEURO
20.03.2013 16:36 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ekipi jem a

une veti i katrti jom

edhe 7 pom duhet kush din me lujt

prej antarve let vjen

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/15146/glitte
rfy-flpbk508183852718141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1639 1639 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 29.898
Mosha: 30
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
23.05.2012 22:45 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Citati nga: fatlumja
Ekipi jem numer 1 =)
Dreqin refer se met njofshum me nimon =)
Sstylen se e kom dada si llokum kta e la rezerv se xhelozat ja vrajn kamt e me qartin mu tana
Deshiren e la kryesore se llom i ban kjo =)
Shqipja ajo let mbroje se i mashtron lojtart nuk. Xhujn shum hahahhaha
Hej mos luj me jet kta ashtu kshtu 1 e kem per loj na tregon qysh tek =)
Saren e marr se nget shum hahahaah
Iinden kur ta mArrum veq e lshojm meden priti maj gollat hahahahhaaha
Hallen Mos ta harroj se na vyn
Dedin ashtu kshtu shefi duhet me kon aty se sban haha
Dedinen mos ta harroj
Buonen mjeke se kjo pa qant sdel kerkun hahahhahahaha e ka qaty gershan e qa na vyjn hahahahhaha
Shqipe leydi ishalla na vjen pa shtiklla se vaj halli per neve
E une kshyri edhe i njej gollat se me Nga me bijn syzat e sdi ka cila an me shku me dhan goll hahahahhahaah
Ishalla smu jedhnoni more zot

Dadd po pranojj me lujt ne ekipen tende me njofsiii hahhahahahahah se diçka po me pelqen postii qe me ke japp une veç me nejtt atyy edhe te ndihmojj me numru golatt,, se e dinnn kam qeff me analizuu shume qysh pse keshtu ashtuuu lol gagaagagahgagagahahaha
Dhe nime per te gjithhh jau ke gjett talentinnn hahahhaha njeshhhh jenii te gjithhh,, mpuqq

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 2866 2866 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
23.05.2012 22:35 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ekipi jem numer 1 =)
Dreqin refer se met njofshum me nimon =)
Sstylen se e kom dada si llokum kta e la rezerv se xhelozat ja vrajn kamt e me qartin mu tana
Deshiren e la kryesore se llom i ban kjo =)
Shqipja ajo let mbroje se i mashtron lojtart nuk. Xhujn shum hahahhaha
Hej mos luj me jet kta ashtu kshtu 1 e kem per loj na tregon qysh tek =)
Saren e marr se nget shum hahahaah
Iinden kur ta mArrum veq e lshojm meden priti maj gollat hahahahhaaha
Hallen Mos ta harroj se na vyn
Dedin ashtu kshtu shefi duhet me kon aty se sban haha
Dedinen mos ta harroj
Buonen mjeke se kjo pa qant sdel kerkun hahahhahahaha e ka qaty gershan e qa na vyjn hahahahhaha
Shqipe leydi ishalla na vjen pa shtiklla se vaj halli per neve
E une kshyri edhe i njej gollat se me Nga me bijn syzat e sdi ka cila an me shku me dhan goll hahahahhahaah
Ishalla smu jedhnoni more zot

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: hej mos luj me jet hej mos luj me jet ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.399
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 81.026 dediEURO
23.05.2012 20:43 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shkojm me ekipin

kobra
edi shkoder
edi pejonka
style
deshira
sara
lindushe
shqipen
melaqen
fatlumen
cufin
edhe vet qitu jam veq spo shihna

e dreqin e kisha lan si mjek me jav dhan ndihmen e par rast nevoje
beken e kisha ba trener ky edhe ashtu priton mi vesh ndrresat se ska qef me ndrru stilin e kmishave
edhe do i kam rezerv rast nevoje
veq referat ansor hala i kam gjet si ti gjej vi ju kallxoj shkojm qitash me ekipin kur jeni gati me tregoni

Signatur: jeta eshte jet jetoje sa je i ri shfrytzoje

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.436
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.565 dediEURO
23.05.2012 18:43 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ZemerZemerZemerZemerZemerZemer dmth vetem me nje person :D

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kobra kobra ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.950
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 62.895 dediEURO
23.05.2012 16:12 / Postimi 8. nė kėtė Faqe. RE: Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Un kam ekipen vetem urdheroni ama jo me lujt fal me naj dark lujna nese doni ;) ;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 142 142 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.030
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.771 dediEURO
23.05.2012 03:54 / Postimi 9. nė kėtė Faqe. RE: Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une ekip sppo baj une po bana Refer :P :P :P

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1089 1089 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: **Halla** **Halla** ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.721
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 173.900 dediEURO
23.05.2012 00:52 / Postimi 10. nė kėtė Faqe. RE: Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ahahahhaah Style e forte kjo teme :D bravoo
1.DAJA
2.Edi Shkoder
3.Edi Pejonka
4.Deshira
5.Cimi22
6.Sara Engjell
7.Dreqi
8.Xhulia
9.Armida
10.Hej mos luj me jete
11.Fatlumja

I kam edhe do per stol rezervash po masi nuk i ke kerku spo i shenoj :D

Signatur: Kush vërtet do, mundet! Por për të mundur e për të dashur duhet së pari të dish, e mbi të gjitha të guxosh!
"Randsi ka t'jesh i drejt me vedin, se njerzit vlersojn ne mnyra t'ndryshme..!"

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 141 141 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.898
Mosha: 30
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
22.05.2012 23:56 / Postimi 11. nė kėtė Faqe. Pfeil Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje antar/e te nderuar
Per sott ju propozoj kete teme: Cilt do ishin 11 antart me te cilet kishit formuar nje ekipe futbollit po te ishit trajner??
Ju pershendes dhe çdo te mire ne vazhdim!! :D

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 2866 2866 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 13.552 | Dje: 16.641 | Gjithsej: 254.272.384