radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Tema e Mbyllur

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: beni_gjilann beni_gjilann ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.182
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 33.444 dediEURO
25.04.2007 00:12 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ishalla i rritet more qaq dina me than ,,

Signatur: Në mengjes apo ne mbrëmje,,, heret apo vonë,,,, Radio Dedi qdo herë ju disponon !!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 564 564 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
25.04.2007 00:08 / Postimi 27. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Vallahin Fidan skom ni ama qas ka a gjithqka ndodh se jon ba di mi lshu kudrat prej singjirit kuku per NEVE a ishalla bahet mir e hajt.

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: deli Offline
Shenime: 1.319
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.075 dediEURO
24.04.2007 23:57 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Oluja Fidan luja je si interpoll valla une sedi po mundet me kan more qish jo

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 59 59 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
24.04.2007 23:51 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: VALLA BRE LUM SDI QKA TE THAM ME ERDH QUDI EDHE MUE TASH TA SHOHM QKA PO THOJN KTA TJERET A KAN NI NAJSEN A JO

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SAKICA SAKICA ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 706
Mosha: 40
Postimi imė i pari
Pasuria: 19.400 dediEURO
24.04.2007 23:45 / Postimi 30. nė kėtė Faqe. RE: A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 8o 8o 8o 8o VEQ NJA A!!!!!!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 30 30 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
24.04.2007 23:27 / Postimi 31. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hohoho luj fidan luja..
ndoshta po mos ka qen te ata femijet bonjak?????
po edhe ndosht e ka qka zban vaki (a e ke pa qfar ajroplani esht genta)

hahahah tung te pershendes

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1517 1517 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
24.04.2007 23:23 / Postimi 32. nė kėtė Faqe. A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Genta ka femije ne USA,apo genjeshter??!!
Ka kohe qe ne kryeqytetin e Kosoves qarkullojne fjale ne qarqet estradeske qe Genta Ismaili ka nje femije ne New York. Gjithashtu shume prej nesh kane pare dhe foto te cilat lene vend per dyshim.
Asgje nga keto gjera nuk jan e jonormale.Habitem me mentalitetin tone i cili ka arritur fundin e humanes duke gjykuar dike qe dikur paska qene e dashuruar!!!
JU LUTEMA eshte normale qe te gjykoni ne ate mase nje femer te suksesshme qe paska prane vetes nje fryt dashurie,saqe te privohen njerez tejet te ngritur intelektualisht.
MENDOJ SE KURRESHTJA ESHTE E DREJTE E GJITHKUJT...
POR TE GJYKOSH DASHURINE ESHTE KRIM!

Po eshte e vertet kjo gje se ka femije ne Amerike dhe se ai djali vogel jeton me babain e tij meksikan dhe per kete gje eshte folur shum kohe por nuk kan pas guxim te shpallin te vertetat ne shesh.
Genta ne Amerike eshte sjellur si gangstere.
Eshte rrahur me nje zezake shkak i te dashurit te saj.
Ka dashur te mbys te motren ku policia ka gjet gishterijt e saj ne qafen e motres.

Thjeshte ajo ka mar rruget e kqija dhe per kete shkak nena e Gentes ka paguar nje shume te madhe te parave vetem e vetem qe Genta te hyj ne nje rruge te mire dhe e vetmja alternative ka qen te meret me muzike, per kete gje ajo duhet ti falemenderohet Vera Oruçajt dhe Sunaj Saraçit sepse kto dy e kane ndihmuar ne fillim te meret me muzike


KETE ARTIKULL E MORRA ME NJE VEND TASH NESE KINI NDONJE KOMENTE VETEM URDHERONI

Filat e shtuar nga fidani550: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
gentapn7.jpg

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Tema e Mbyllur

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 17.050 | Dje: 30.755 | Gjithsej: 262.831.703