radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Mariola dhe Jurgen Kacani - Shpirti im binjak | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8483 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


Sabri Fejzullahu - Urime shpirti jem
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-10-25 | Kl. 112 2.0/10


Saranda Imeri - Afer shpirtit
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-09-24 | Kl. 113 1.0/10


Jurgen & Mariola Kacani - Fale
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-28 | Kl. 135 1.0/10


Mergim Gojani - Mehlem i shpirtit tim
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-06-21 | Kl. 275 5.0/10


Gezim & Egzona Salaj - Gjysma e shpirtit
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-06-21 | Kl. 215 1.0/10


Elira Shala - Godet shpirti (Cover)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-03-01 | Kl. 170 1.0/10


Hekurani ft. Egzon Pireci - Prej shpirtit
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-02-01 | Kl. 205 1.0/10


Altin Tirona - Shpirti binjak
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-11-09 | Kl. 184 1.0/10


Revolt Klan ft. Mariola Kacani - Xhane
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-08-16 | Kl. 264 6.0/10


Fatmir Hoxha - Shpirti prap per ty po me dhemb
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-06-28 | Kl. 252 1.0/10


Arlind Muqa - Ti Qe Fike Shpirtin Tim (Cover)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-04-25 | Kl. 398 1.0/10


Remzie Osmani - Nje pjese shpirti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-04-10 | Kl. 602 1.0/10


Ardian Rexhepi - Shpirtin e zi
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-02-21 | Kl. 315 4.0/10


Keli - Locka shpirti zemra
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-01-31 | Kl. 391 1.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 12.880 | Dje: 10.149 | Gjithsej: 253.465.683