radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Gold AG - History | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8492 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


GOLD AG - Falja e Gjakut
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-10-07 | Kl. 50 1.0/10


Gold AG ft. Yllka Kuqi - Xhan Xhan
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-26 | Kl. 159 1.0/10


Gold AG - Ndihmoje Jetimin
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-06-21 | Kl. 148 1.0/10


Shyhrete Behluli & Gold AG - Gurbetqari
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-04-14 | Kl. 212 1.0/10


Gold AG - KILI MILI
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-03-04 | Kl. 124 1.0/10


Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-02-17 | Kl. 138 8.0/10


Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-01-28 | Kl. 195 1.0/10


Gold AG - Medvegja
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-11-11 | Kl. 180 7.0/10


Crazy Boy Feat. XpuroGold - Koha nuk kthehet
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-10-25 | Kl. 184 1.0/10


Gold AG - Lidhjet farefisnore
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-10-18 | Kl. 227 1.0/10


Loki ft. Gold AG - E dham besen
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-09-21 | Kl. 193 8.0/10


Gold AG - Omelsina
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-09-03 | Kl. 248 8.0/10


Gold AG - Malli
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-08-16 | Kl. 232 8.0/10


Gold AG - Nuk vdes
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-08-16 | Kl. 236 6.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 5.906 | Dje: 13.362 | Gjithsej: 252.460.112