radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Vjollca Selimi -Te kalaja e Uqlinit COVER | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8494 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


Vjollca Lukaj ft Gjovani - Mos u marto
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-10-25 | Kl. 89 1.0/10


Vjollca Selimi - Pse ike (Cover)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-10-25 | Kl. 106 4.0/10


Vjollca Osmani - Sy mbyllur (COVER)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-09-30 | Kl. 129 1.0/10


Vjollca Osmani - Me fal (COVER)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-09-30 | Kl. 136 1.0/10


Vjollca Osmani - Humbur (COVER)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-09-30 | Kl. 114 1.0/10


Vjollca Osmani - Nuk jane me (COVER)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-09-30 | Kl. 105 1.0/10


Vjollca Osmani - Refuzoj (COVER)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-09-30 | Kl. 126 1.0/10


Luana Vjollca ft. Bujar Qamili - Mi dhe flake mallit tim
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-26 | Kl. 166 1.0/10


Vjollca Haxhiu - Cka ka ca ska
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-25 | Kl. 130 1.0/10


Meda & Vjollca Haxhiu - Falem
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-25 | Kl. 151 1.0/10


Meda & Vjollca Haxhiu - Ja un ja ti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-25 | Kl. 197 1.0/10


Vjollca Buqaj - Zanin me ta ni
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-05-12 | Kl. 116 1.0/10


Vjollca Luka ft Alban Shehu - Vajzat me taka
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-02-15 | Kl. 128 1.0/10


Vjollca Luka - Nuk jam Pishman
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-01-07 | Kl. 174 5.5/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 8.764 | Dje: 10.149 | Gjithsej: 253.461.567