radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
dedi24.com » DISPONIMI JUAJ

  Forumet Postime Tema Shenimi i fundit
   Bisedime
180.756 2.585
    Prinderit apo nusja?
16.06.2020 03:04 nga Shqipe
   Për Argetim...
Pėr Argetim...
211.445 373
    A të kujtohet...
02.05.2021 03:35 nga a_pihet_duhani_ketu
   Tema e lirë
Kėtu muni tė bisedoni qka doni!
- -
-
   Prezantimi
Ktu mund ta prezantoni veten qė tju njohin tjerėt mė mir
1.633 44
    Statusi
27.07.2018 00:19 nga dj_mali
   Dashuria dhe Shoqeria
Kėtu mund tė bisedoni , postoni tema rreth dashurisė dhe shoqėris
5.443 57
  Pfeil  A mendon se shoqeria mund te z...
15.06.2020 22:25 nga Shqipe
   Parashikimi
230 10
    Nëse vajzat e kishin nen-kontr...
23.05.2017 12:20 nga KIMI
   Për Poezi
Dėrgo Poezitė tuaj nė kėt Kategie
3.240 436
    "Poezi"
19.12.2019 14:25 nga KIMI
   Për Fotografi të bukra
Kėtu vetem pėr Foto tė bukra!
1.889 120
    Foto-Qesharake
05.08.2016 16:33 nga Maylinda
   Përshendetje dhe Urimet
Pėrshendet dhe uro Datlindjen Shokve dhe Anėtarve
12.086 351
  Pfeil  ::::::::: Urime Datlindja dedi...
20.05.2020 19:50 nga Shqipe
   Votimet
Votoni
3.305 80
  Pfeil  Cila gjini prin ne dedi24.com
03.02.2017 20:56 nga dj_mali
   Lojrat Fituese
199 9
    Sa Vjet I ka dedi4u sa esht i ...
03.12.2010 23:54 nga dedi4u
   Barcoleta
Te argetohumi me Barcoleta!
302 30
    pse qan viqi kush e din treg...
14.02.2017 00:43 nga dj_mali
   Mirë se vjen
Pėr Regjistrime tė rea.
12 1
    Po vjen muaji i Ramazanit
18.08.2009 15:25 nga Ebu
   Ligjerata Islame
Ligjerata Islame
67 39
    shum intersante...
13.02.2017 01:04 nga Belinda
Shko tek:

Postim i ri Postim i ri     nuk ka postime tė reja nuk ka postime tė reja     Forumi ėshtė i mbyllur Forumi ėshtė i mbyllur     Forumi gjindet eksternė Forumi gjindet eksternė

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 3.170 | Dje: 12.568 | Gjithsej: 263.427.311