radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  Artikuj me 5 file Humore per mobil 4 harisi-pr 1.690  
15.04.2010 19:19
nga *Lena*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ne qofte se??? 1 edi shkoder 1.097 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
20.04.2010 12:37
nga Dj-Qaza
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 7 file Albumi i pare nga edi shkoder 0 edi shkoder 1.763  
29.05.2010 21:25
nga edi shkoder
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 3 file Konkurs per Miss dhe Mister Forumi 2010 7 KaTiLe 2.981 7 Votime - Mesatare: 6,577 Votime - Mesatare: 6,57
24.06.2010 03:11
nga KaTiLe
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 8 file Leternjoftimi Antarve 9 KaTiLe 4.570  
24.09.2010 19:59
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Vritet ne Pakistan Osama Bin Laden!!! 0 dj_mali 817  
02.05.2011 07:14
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Si Do Veproni Nese Do Te Ballafaqoheni Me Ndonje Situate Te Till.. 1 CrAzY-BoY 754  
02.05.2011 15:32
nga Deshiraaa
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 6 file Shume Urime ditelindja...Faton87... ( 1 2) 26 shpresa21 7.269 10 Votime - Mesatare: 10,0010 Votime - Mesatare: 10,0010 Votime - Mesatare: 10,0010 Votime - Mesatare: 10,0010 Votime - Mesatare: 10,00
02.05.2011 22:27
nga harisi-pr
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Shum Urime Per Tyyyyy Buona! 21 CrAzY-BoY 3.737 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
05.05.2011 21:36
nga Spring
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shikone Dashurine e Vertet 0 *ArbNore* 537  
08.06.2011 23:34
nga *ArbNore*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 11 file Urime ditelindjen Linda-usa ( 1 2) 26 fatlumja 8.362 6 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,00
10.06.2011 02:35
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  ***Urime ditelindja Buli*** 11 *ArbNore* 4.440 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
15.06.2011 00:33
nga Deshiraaa
 Shkoni tek postimi i fundit
großes Grinsen Trego nje ngjarje qesharake qe te ka ndodhur ty!! 0 SStyle 1.939  
14.10.2011 17:14
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shtypi Ditor.. 12 KaTiLe 3.463  
04.11.2011 14:00
nga KaTiLe
 Shkoni tek postimi i fundit
  Per Tifoza Te Barcelones.. 2 CrAzY-BoY 959  
27.11.2011 17:25
nga PeDanTi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shikone dhe ndegjone deri ne fund :D 0 CrAzY-BoY 521  
30.11.2011 21:29
nga CrAzY-BoY
 Shkoni tek postimi i fundit
  Propozime Ne Radiodedi24.com 5 Hysi 1.339 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
12.02.2012 02:12
nga Edi Pejonka
 Shkoni tek postimi i fundit
  Urime ditelindjen ~~~Saranda~~~~~ 18 Granit 3.852  
18.05.2012 12:30
nga edi shkoder
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kush Duhet T'a Fiton Big Brother 5 13 Dj-Qaza 2.131 1 Votime - Mesatare: 8,001 Votime - Mesatare: 8,001 Votime - Mesatare: 8,00
21.05.2012 20:15
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Krejt Rima.. ( 1 2) 29 KaTiLe 6.033  
27.06.2012 09:47
nga **Halla**
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Nje loje,, kush mundet me  zgjidh kete probleme? 17 SStyle 2.853  
11.07.2012 09:18
nga **Halla**
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Kenga - Xhamadanin vija vija, kenduar nga mbesa ime 2 vjeqare (SStyLe) 8 SStyle 2.901 5 Votime - Mesatare: 9,805 Votime - Mesatare: 9,805 Votime - Mesatare: 9,805 Votime - Mesatare: 9,805 Votime - Mesatare: 9,80
01.08.2012 21:54
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Si mendoni a eshte gje e keqe apo e mire te kesh nje fiksim? 9 *ArbNore* 2.354  
28.10.2012 23:08
nga -Sara Engjell-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 3 file Gezuar 2013 12 Maylinda 2.044 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
02.01.2013 15:06
nga kobra
 Shkoni tek postimi i fundit
  Trego nje barcolet...!!! 24 *ArbNore* 4.541 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
24.02.2013 10:25
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 16 file Thuaj diçka Antarit siper vetem me an te Fotos.. 22 KaTiLe 3.618  
24.02.2013 10:31
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Si do kishit veprua nese e Takon rastesisht ndonje Antar-e te Forumit. ( 1 2) 38 CrAzY-BoY 5.696 2 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,00
24.02.2013 10:42
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Pare per Dashni... ( 1 2 3 4) 94 dedi4u 19.041 3 Votime - Mesatare: 9,333 Votime - Mesatare: 9,333 Votime - Mesatare: 9,333 Votime - Mesatare: 9,33
24.02.2013 10:53
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qfare do i thoje personit qe dashuron para se te vdesesh,nese te jepet mundesia? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 103 *ArbNore* 17.411  
05.03.2013 02:26
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
großes Grinsen Sot eshte 1 Prill a keni ne plan te genjeni dike? 7 SStyle 2.448  
01.04.2013 00:37
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 5 file Me kend NUK do kishi pas deshire te pini nje kafe??? ( 1 2 3 4) 80 edi shkoder 14.821 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
28.04.2013 08:45
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili djale/vajze eshte me i/e bukur dhe me sexy ne dedi24 dhe nga mendja si eshte...Emrin? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 261 *ArbNore* 39.083 6 Votime - Mesatare: 7,336 Votime - Mesatare: 7,33
05.05.2013 09:24
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Të flasim si Bebat xD ( 1 2 3) 50 *Cherry* 10.776 4 Votime - Mesatare: 8,254 Votime - Mesatare: 8,254 Votime - Mesatare: 8,25
12.05.2013 16:40
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sod emisioni ne radiodedi24.com nga ora 23 6 dedi4u 2.817  
03.06.2013 01:40
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Puthjen e pare e keni vjedh,,,ju kan dhuruar,,,apo se keni dhen ende,,,!!! 23 *ArbNore* 3.533  
18.06.2013 13:01
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Pse Femrat Shqiptare Reagojne Keq Kur U Ben Nje Kompliment..? ( 1 2 3) 50 Dj-Qaza 11.631  
01.07.2013 09:20
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sa antar te 10 Saranda 2.165  
05.07.2013 21:57
nga -Dreqi-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qka ju mbetet peng për krejt jetën? ( 1 2) 27 GITA 4.402  
06.07.2013 14:02
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Surpriza Juaj më e Preferuar 20 shiponja 3.605  
15.10.2013 04:26
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cilat qytete ose shtete i kan zbulu shqiptaret ......!!!! 1 beni_gjilann 743  
01.12.2013 10:03
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sa Vlere Ka Bukurija e Jashtme Ne Dashuri? ( 1 2) 45 *ArbNore* 11.616 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.12.2013 10:14
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Me mire 1 Femer/Mashkull 1.50 cm apo 1 Femer/Mashkull tjeter 1.92 cm? 16 *ArbNore* 3.179 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00
01.12.2013 10:16
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cilet Reklama ne TV ju pelqejn me shum? 17 dedi4u 3.171 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
09.03.2014 20:08
nga -Dreqi-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Te qeshim se bashku !!! 0 beni_gjilann 437  
04.05.2014 20:58
nga beni_gjilann
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 639 file Si E Kishit Pershkru një Antar në nje Foto Qesharake ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 710 fidani550 113.110 12 Votime - Mesatare: 7,0812 Votime - Mesatare: 7,08
13.05.2014 12:09
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Qka ju pelqen me shume te ju dhuroj i/e dashuri/a? ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 149 *ArbNore* 14.773  
24.12.2014 17:51
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ske Qare!! ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 268 *Dj Noki* 34.051 2 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,002 Votime - Mesatare: 9,00
02.03.2015 23:44
nga Saranda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Cili esht 'ilaci' me i mir qe femra mund te josh nje mashkull dhe e kunderta? ( 1 2 3) 53 *ArbNore* 11.055 5 Votime - Mesatare: 3,005 Votime - Mesatare: 3,005 Votime - Mesatare: 3,00
06.04.2015 16:11
nga isaaaaa
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gjerat qe ndodhin / Lajme 0 dedi4u 509  
28.04.2015 22:04
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Pershkruaje nje antar me nje Video qesharake.. ( 1 2) 49 KaTiLe 9.275  
04.05.2015 17:34
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 365, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (8): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 252 | Dje: 6.667 | Gjithsej: 263.442.236