radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
Informata dhe Tema tė rėndėsishme
Daumen hoch! Artikuj me 1 file Duhet tė dini: Shiko dhe fito nje full-flat me foto! 8 dedi4u 6.593  
31.05.2006 17:14
nga dj-beka
 Shkoni tek postimi i fundit
Temat
  Fito 10.000 dediEuro 22 dedi4u 9.691 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
11.05.2007 01:22
nga ximi101
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file LOJA SHPERBLYESE: Gjeji kanget dhe kengetaret dhe fito FULL FLLAT 11 ARTORi 10.920 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
10.07.2006 21:00
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Lojra Fituese me Emra/Nika 18 dedi4u 16.660 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
29.03.2006 19:04
nga deli
 Shkoni tek postimi i fundit
  Lojra me Blloqe/Shkrojna 11 dedi4u 9.946  
12.10.2009 19:45
nga *Cherry*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 4 file Luaj dhe fito 22 GENTI 10.628 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
06.06.2006 00:26
nga GENTI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Sa Vjet I ka dedi4u sa esht i gjat edh sa kilogram i ka??? ( 1 2) 29 Anita 13.891  
03.12.2010 23:54
nga dedi4u
 Shkoni tek postimi i fundit
Fragezeichen Urime për ardi03 ( 1 2) 30 dedi4u 16.432 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
25.05.2006 00:38
nga zhvilla
 Shkoni tek postimi i fundit
Artikuj me 15 file Sondazhė/Votim: Urime për Qatanin dhe _BELI_ ( 1 2) 39 dedi4u 19.643 10 Votime - Mesatare: 5,40
07.03.2006 18:44
nga Qatani
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 9 nga 9, tė riniten nga nė mnyren nga
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 258 | Dje: 16.355 | Gjithsej: 262.958.685