dedi24.com (http://www.dedi24.com/index.php)
- DISPONIMI JUAJ (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=11)
-- Bisedime (http://www.dedi24.com/board.php?boardid=61)
--- A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.? (http://www.dedi24.com/thread.php?threadid=10634)


Shenuar nga Lejlaa, 10.01.2009 / 16:17:

 

Pergjithesisht jam me mendimit e Malit,se ndonjehere te imponohet te qendrosh me ate person,por te mos e largojme edhe ate nga mendja se mund te vij deri tek ajo qe edhe te dashurohemi me ate person,edhe pse ate qendrim me te e kemi bere nga imponimi..Shenuar nga dj_mali, 10.01.2009 / 07:24:

 

FLm per temen,
Ndonjehere ndodh qe per shkaqe te ndryshme, duhesh me jetu me dikend qe se don, sepse ske ka me ja mbajt! Ske rrugedalje, ske zgjedhje tjeter por veq te jetoshhhhh me te!!!!
Por me se miri eshte qe te largohesh sa me shpejte nese nuk shef qe do te ec lidhja .....
ashtu mendoj une!Shenuar nga nëntorii, 10.01.2009 / 00:09:

  A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?

Te dashur postus, a mendoni qe bejm mekat nese jetojm me dikend qe se dojm, apo nese jemi ne lidhje dashurie ose jemi te fejuar, a eshte drejtsi nese i themi te dua, kur se dojm a eshte ne ket rast ndarja zgjidhja me e mire, qe edhe personi ne fjal te jete e lire nga ndjenja genjeshtare dhe ta gjej dashurin dhe ngrohtsin ne perqafim te dikujt tjeter..

Une mendoj qe po eshte mekat nese themi te dua kur se dojm, ndarja eshte zgjidhja me e mire.

Ti qfar mendon.?


dedi24.com (C) 2005 - 2009