radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

Shko tek fundi i Faqes A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.? 4 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Lejlaa Lejlaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.294
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.524 dediEURO
10.01.2009 16:17 / Postimi 51. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pergjithesisht jam me mendimit e Malit,se ndonjehere te imponohet te qendrosh me ate person,por te mos e largojme edhe ate nga mendja se mund te vij deri tek ajo qe edhe te dashurohemi me ate person,edhe pse ate qendrim me te e kemi bere nga imponimi..

Signatur: ''Po qe se hunda nuk të nuhat dot, të paktën mos e fajëso trëndafilin!.''

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 94 94 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
10.01.2009 07:24 / Postimi 52. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: FLm per temen,
Ndonjehere ndodh qe per shkaqe te ndryshme, duhesh me jetu me dikend qe se don, sepse ske ka me ja mbajt! Ske rrugedalje, ske zgjedhje tjeter por veq te jetoshhhhh me te!!!!
Por me se miri eshte qe te largohesh sa me shpejte nese nuk shef qe do te ec lidhja .....
ashtu mendoj une!

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: nëntorii Offline
Shenime: 544
Mosha: 5
Statusi: i/e Ndahur
Postimi imė i pari
Pasuria: 14.000 dediEURO
10.01.2009 00:09 / Postimi 53. nė kėtė Faqe. A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Te dashur postus, a mendoni qe bejm mekat nese jetojm me dikend qe se dojm, apo nese jemi ne lidhje dashurie ose jemi te fejuar, a eshte drejtsi nese i themi te dua, kur se dojm a eshte ne ket rast ndarja zgjidhja me e mire, qe edhe personi ne fjal te jete e lire nga ndjenja genjeshtare dhe ta gjej dashurin dhe ngrohtsin ne perqafim te dikujt tjeter..

Une mendoj qe po eshte mekat nese themi te dua kur se dojm, ndarja eshte zgjidhja me e mire.

Ti qfar mendon.?

Signatur: i blokuar për qeshtje primitive

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 19.177 | Dje: 30.755 | Gjithsej: 262.833.830